Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Érdemes e 3 év végén ki...

Érdemes e 3 év végén ki lépnem az életbiztosításból ha azt írják hogy hosszabb távon se érdemes fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

En 3 ev utan mondtam fel az eletbiztositasom, miutan kiderult, hogy a "penzugyi tanacsado" elfelejtettem megemliteni, hogy a havi 20 ezer forintos megtakaritasom 10 evre 680 ezer forintomba kerul, amit termesztesen a befizeteseimbol vonnak.


Azt altalaban nehez eldonteni, hogy folytatni, vagy abbahagyni eri meg jobban, mint ahogy ez a cikk is illusztralja: [link]


Erdemes lenne felkeresned egy valodi penzugyi tanacsadot. Valodi alatt azt ertem, aki nem szerzodeseket tukmal rad es a hatad mogott a biztositoval szovetkezve rabol ki "ingyenes penzugyi tanacsadas" cimszo alatt, hanem segit elmagyarazni es kiszamolni neked olyan dolgokat, amiket nem ertesz, es elore megmondja, hogy mennyit kell fizetned.

2013. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Golan Trevize ***** válasza:

Életbiztosítást bármikor fel lehet mondani.

Ha életbiztosítással kombinált hosszú távú megtakarításra gondolsz, az már más téma.

2013. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!