Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Most először szeretnék online...

Most először szeretnék online váltani gépkocsi kötelező felelősség biztosítást. Vannak neki buktatói? Találtam egy kalkulátort, de nem nagyon bízom benne.

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 2. 15:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Ezek a legjobbak, segy perc alatt végigviszed a folyamatot:

[link]

[link]

2009. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval.Nincsenek buktatók, csak figyelmetlen ügyfelek. Ha itt kötsz szerződést ki kell nyomtatni a nyilatkozatot és aláírva visszaküldeni. Ha ezt nem teszed meg, akkor nem tudnak a nevedben eljárni.Én is kötöttem már így problémamentesen. Sok sikert.
2009. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat%


Azt hallottam hogy még nem pontosak az adatok ezeknél a kalkulátoroknál, és lehet hogy rossz kalkulációt csinálnak.

Ez tényleg így van? érdemes lenen vele várni 1-2 hetet?

2009. nov. 3. 09:43
 4/34 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy közzé teszik, ha nem véglegesek az adatok. Én már kétszer kötöttem át, minden rendben volt.
2009. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
én is a netrisk-et ajánlom, mi már több féle biztosítást is kötöttünk velük több alkalommal és minidg minden rendben ment
2009. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
Tekintettel arra, hogy ez egy alkusz nem egy biztosító, így bármi panasz történik annak megoldása a biztosítón mulik, így ha azért nem bízol benne mert tescos akkor megnyugodhatsz, neten kötni meg ugyanolyan jó mint élőben elvégre a cégnek is az az érdeke hogy köss biztosítást... hidd el az ilyet jol megtudják csinálni ;)
2009. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
Ez is olyan mint amikor bemész vásárolni hozzájuk. Megveheted a milkacsokit, mert a minőségéhez nincs köze annak hogy hol vetted meg.
2009. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Most látom csak, hogy ha a tesconál kötöd meg, akkor még egy autó megnyerésére is lehetőséged nyílik ?
2009. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Végignéztem, és ugyan azokkal a biztosítókkal dolgozik a rendszerük, mint bármelyik más alkusz. ( Allianz, AIM, Genertel, AEGON, Generali, Groupama, K&H, Köbe, OTP, Posta, Uniqa, Wabard ...stb.)
2009. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Igen mindegyik alkusz ajánl fel valamit ilyenkor, a tesco még relatíve új a piacon kevés taggal, nyilván ezért ilyen olcsó is még és ezért is csinál nyereményjátékokat!
2009. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!