Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Most először szeretnék online...

Most először szeretnék online váltani gépkocsi kötelező felelősség biztosítást. Vannak neki buktatói? Találtam egy kalkulátort, de nem nagyon bízom benne.

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 2. 15:09
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

Annyira nem is új! Az biztos, hogy már tavaly is lehetett náluk biztosítást kötni.

Milyen taglétszámra gondolsz? Netalán ügyfelet akarsz érteni ezalatt?

Nyereményjáték meg majdnem mindenkinél van. Csak most náluk elég jó, négyértékű!

2009. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

persze arra gondoltam!

Hát igen valamivel oda kell csábítani a népet, van aki plusz kedvezményeket ad annak aki uj még, va nakik a következő évre ajánlanak fel x% kedvezményeket stb, de sok esetben csak nyereményjáték van;) persze ez sem kis dolog!

2009. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
Mindenki magának tudja kiokoskodni neki mi a legjobb. Kinek az olcsóbb, biztosítás, kinek az egyéb kedvezmények. Sajna ezeknek utána kell járni legalább minimálisan... De ebben nagy segítséget nyújtanak az alkuszok.
2009. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
elvégre ezért vannak az alkuszok, ez a profiljuk;) Hogy helyetted intézzék a papírmunkát és erre árgaranciát is vállalnak.
2009. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
Szerintem buktatói egyáltalán nincsenek, ezek a kalkulátorok segítenek abban, hogy megtaláld a számodra legkedvezőbb ajánlatot.
2009. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Az a legjobb, ha végignézed az összes alkusz cég honlapját és kiszámítod a jövő évi biztosítási díjadat. Én konkrétan mindenhol megnéztem a díjakat, de a te általad belinkelt Tesco-s díjszámító hozta ki a legolcsóbb árakat. Így Én azt ajánlom, mert az számít, hogy melyik biztosítóhoz szerződsz, és nem az, hogy melyik alkusz köti meg.
2009. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
Talán annyi hogy én kipróbáltam többet is és vannak eltérések. A fenti linket is megnéztem és nem lehet tudni melyik a jobb...
2009. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
Mármint hogy érted, hogy nem lehet tudni, hogy melyik a jobb? Ugyanannyira jött ki? Akkor tök mindegy melyiket választod, nem?
2009. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
Mindenkinek az a jobb ami a profiljába illik, egyszóval, ha tavaly voltál pl allianznál és Tescos alkusznál, nem fogsz átmenni 50 ft árkülönbözetésr egy másik alkuszhoz, de alkuszon belül nyugodtan válthatsz biztosítot, mert az alkuszcég elintézi neked és semmit sem kell tenned érte, míg az, hogy másik alkuszhoz átmenj ahhoz bizony egy keveset kell ügyintézni;) Ha most vettél kocsit akkor meg ez egyáltalán nem vonatkozik rád, és leegyszerűsödik minden ;)
2009. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Én is most gondolkodom azon, hogy online váltsak. Akkor azt mondjátok, hogy megéri, nincsen kockázat? Én most a Tesconál láttam egyet, nyereményjátékkal is csábítják az új ügyfeleket. Majd utánajárok, hogy megéri -e nekem.
2009. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!