Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Most először szeretnék online...

Most először szeretnék online váltani gépkocsi kötelező felelősség biztosítást. Vannak neki buktatói? Találtam egy kalkulátort, de nem nagyon bízom benne.

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 2. 15:09
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
A Tesco elég nagy cég ahhoz, hogy ne legyen gond vele. Ha meg a megkötés megtörtént úgyis a biztosító cég fizet majd ha baj történik. Tehát azt kell jól meggondolni, hogy kihez szerződsz.
2009. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Ezt nem neked kell jól megkötni, hanem másnak :)

mivel ha neked megy valaki, akkor az Ő biztosítójának kell fizetni neked.

2009. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Persze ez egyértelmű. Csak azt akartam írni, hogy ha már te okozol bajt, akkor legalább abból ne legyen gondod, hogy a biztosítód nem fizet a károsultnak.
2009. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Jó meglátás, de engem jobban érdekel az, hogy ha nekem okoznak kárt, akkor fizessen a biztosító :) De sajnos ez már nem a mi kompetenciánk...:/
2009. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
Erre való az aktív kárrendezés...Feláras szolgáltatás, nem ez a legolcsóbb megoldás, de hasznos tud lenni, adott esetben.
2009. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
A legnagyobb buktató, ha jövő hátfőig nem csinálod meg. Mert akkor van a határideje.
2009. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Ha online kötöd nincsenek buktatók. Legalábbis én még nem futottam bele ilyenbe. Amúgy meg az a legjobb ha több kalkulátorral nézel körbe és úgy nézed meg melyik a legjobb neked. Amúgy nálam a Tescós nyert ha ez segít valamit.
2009. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
én is használtam a kalkulátort.Más kalkulátort nem is igazán ismerek,ezért nem ítélkezek.Észrevettétek,hogy még nyerni is lehet vele?
2009. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Mivel lehet nyerni? Online kötést mindenképp tudom ajánlani. Csomó időt meg tudsz vele spórolni és kényelmesebb is. Nekem nem volt vele gondom. Tavaly online váltottam.

Mi az a teszkós biztosítás? Remélem nem gazdaságos...

2009. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
A Tesconak van olyan akciója,ha ott kötsz biztosítást.Minden 20. kap egy 5000 forintos utalványt és ha jól tudom kisorsolnak egy autót is
2009. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!