Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötött már valaki online...

Kötött már valaki online lakásbiztosítást? Ha igen, akkor a második évben is ugyanannyit fizetett, mint az első évben? Az AEGON 40 % kedvezménnyel hirdeti, de nem tudom, hogy ez a második évre is vonatkozik-e. Hálásan köszönöm, ha válaszoltok!

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Vajon miért ad Aegon az indulásnál 40-50% kedvezményt?

talán azért, mert az alaptarifái brutálisan sokba kerülnek, és ezzel a kedvezménnyel már csak kicsit drágább több biztosítónál?

Ha 99% kedvezményt adna, akkor ott kötnéd? akkor is, ha az alapdíj 100.000.000 Ft?

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne csak ez alapján dönts, mert kb. nem jelent semmit...

2014. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ha szükség lenne rá, hogy lehet felmondani? Nyomtatvány van rá? Vagy elég egy email a vevőszolgira?
2014. okt. 28. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban ez rèszben marketing, de minden kedvezményt kiadva, határozottan verhetetlen árak vannak, az Aegon nem csak árban versenyképes, de mint piacvezetö lakásbizosító "minöségre " is az egyik legmegbízhatóbb.


Kedves kérdező a googleba beirod azt hogy "lakásbiztositas felmondó nyilatkozat" és egyből kiadja:)) de ha gondolod szívesen küldök neked e- mailen.

2014. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a lemondó nyilatkozatot. Érvényben van még az, hogy ha 3 hóig nem fizetem be az éves díjat, akkor automatikusan, kötbér nélkül megszűnik a lakásbizt. szerződés? Régebben úgy volt. Köszi szépen.
2014. okt. 28. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
a 3 hónap nem feltétlen 3 hónap, de igen, de erre az időszakra a biztosítónak jár a díj.
2014. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Üzletkötő ennél több százalékot tud kiadni, amely a szerződés teljes tartama alatt megmarad!!! Ez fontos! Kérj teljeskörű tájékoztatást, én mindig azt adok az ügyfeleimnek! :)
2015. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tavaly kötöttem online (AEGON) és idén 10%-kal fizetek többet.
2015. szept. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!