Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Magyarországon egyre kevesebb...

Magyarországon egyre kevesebb pénz van a biztosításkötésben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs rajta mit csodálkozni. Teljesen életszerűtlenné vált az egész biztosítási rendszer. Tolvaj banda mind. Fizeted éveken át, és amikor baj történik, a nagy semmit kapod vissza, mert nyamvadt jogászok az orrod alá dugdosnak időközben megírt ezernyi apróbetűs részt, hát elmehetnek a jó édes.. Inkább tedd félre a pénzt a matracba. Már bankban sem érdemes a pénz pihentetni. A kamatok nulla körül vannak, és a számlavezetést fizetni kell.
2015. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező,

miből gondolod?

2015. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nagyon küzdenek a kliensekért. Csak ezen a héten vagy hatan is hívtak kötelező gépjármű-, és lakásbiztosítás ügyben. És rendszeresen visszahívosgatnak, holott minden alkalommal elmondom, hogy rejtett számról jövő hívás esetén senkivel nem tárgyalok érdemben.
2015. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a kérdésed apropója, de szerintem nem, nincs kevesebb pénz benne. Ami pedig az első hozzászólást illeti: sosem szokom meg ezt a negatív, mindegy kit, miért, csak szidjunk, ócsároljunk valamit/valakit! Alkusz vagyok ugyan, ám nekem most sajnos személyes példám, hogy apukám halálakor kekeckedés nélkül, pár napon belül fizetett a biztosító. Persze azt én is osztom, hogy érdemes meggondolni, hogy milyen biztosítást, kinél köti az ember, de valamit kell.
2015. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gépágyu válasza:

Egyre több a diplomás munkanélküli és az összeset megpróbálják beszervezni biztositási ügynöknek. engem is sokat kerestek volt ugy hogy 1 cégtől ketten is.


A biztositásokban nincs pénz és erre rájöttek azok akiknek lejárt a 10 vagy 20 éves biztositásuk és ugyanannyit vagy kevesebbet kaptak vissza mint amit befizettek. Megkötéskor persze marha nagy hozamokat igértek mindenkinek. csalódtak az emberek és jogosan ezért nem kötnek ujra és kebeszélik egymást ha szóba jön. Pl az első 2-3 évig a befizetett dijakat eltapsolja a biztositó a saját müködésére az ügynök meg jutalom utra megy a pénzedből. Na ettől sokalltak be sokan. Balejkokat még lehet találni mint a csodaedényekre :-)

2015. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A biztosítás nem csak egy pénznövelő eszköz, amint az a nevében is benne van, x évig biztosítási védelmet ad. Aki másokat igen könnyen lebeszél róla, attól kérdezem, hogy olyan könnyen nyújtana esetleg xmillió forint vagy eurós segítséget, ha baj történik és nincs biztosítása??? Nyilván nem, ezért mondom, hogy emberek, óvatosan a könnyelmű, populáris kijelentésekkel!

Az is hozzátartozik a történethez, hogy jól meg kell választani, hogy hol kötjük meg, kire bízzuk a pénzünket, milyen tapasztalatok vannak kifizetés terén. Ne kössünk tőzsdéhez, befektetési egységekhez kötött biztosítást, ha nem szeretnénk kockáztatni, nem értünk a tőzsde világához. Vannak még klasszikus, nem drága, megtakarítással egybekötött biztosítások, én ezeket ajánlom.

2015. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!