Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Beázott az alsó lakó. Nem...

Beázott az alsó lakó. Nem tudjuk, hogy tőlünk-e, vagy a másik szomszédtól, mivel egyikünknél sincs kár. Kinek kell értesíteni a biztosítót?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
közös képviselőnek kell a ház biztosítóját hívni
2015. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A kérdést azért tettem fel, mert az alsó lakó szerint nekünk kellene értesíteni a biztosítót, miután elkezdtük kibontani a fürdőszobát, a kárfeltárás miatt.
2015. nov. 22. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
neki ne álljatok bontani! Közös képviselő intézkedjen szépen!
2015. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi is így gondoltuk, köszönöm. Szerintem az lehet a háttérben, hogy egyszer pár hónapja már volt egy apró foltnyi beázása az álmennyezetén, felvette a pénzt a biztosítótól, de hozzá sem nyúlt, várta, hogy kiszáradjon. Szerintem attól tart, ha most neki is bontania kell feltárás címén, kétszer ugyanarra neki már nem fizetnek (gondolom). Ezért játszik arra, hogy ne ő bontson. Mást nem tudok elképzelni.
2015. nov. 22. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő ázott be, ő baja. Értesítse ő a közös képviselőt / biztosítót / a Mikulást.
2015. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!