Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Gépkocsi eladás esetén mikor...

Gépkocsi eladás esetén mikor érkezik meg a biztosító által visszautalt összeg?

Figyelt kérdés
Eladtam az autóm, és megkaptam a biztosítómtól a papírt, amin szerepel a visszautalt összeg, és teljesítés időpontjaként március 17 szerepel. A bizonylat kelte 03.29. és a fizetési határidő is. Én még egy fityinget se kaptam a számlára, kezdjek aggódni?

2016. ápr. 1. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Aggódni nem kell, mert a biztosítók elég sok mindent szeretnek, de fizetni azt nem. Én felhívnám őket és megkérdezném, hogy ha adtak maguknak egy 03.29.i határidőt akkor hol a pénz. Ne hagyd magad lerázni. Szükség esetén lehet fenyegetőzni az MNB-vel, sajtóval. Ez általában hatásos.
2016. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem 1 hónapra rá jött meg
2016. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megjött, köszi. postás hozta. :D
2016. ápr. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!