Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Segítséget kérnék. Most...

Segítséget kérnék. Most derült ki, hogy az utánfutónkra nincs 2 éve kötelező fizetve. Eladnánk, de valami 80 ezer ft-ot kéne utólag befizetnem a biztosító szerint, pótlásként az elmúlt 2 évre. Ezt nem tudom megúszni?

Figyelt kérdés
Ez több lenne, mint amennyit a vevő fizetne érte. Ha mégis eladom rám terhelhetik utólag, vagy fátylat rá, , , :- (?

2013. nov. 19. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod megúszni és minden nap egyre több lesz. Fizesd be minél előbb.
2013. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha eladom?
2013. nov. 19. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
A tartozásod akkor is fennáll majd.
2013. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a fedezetlenségi díj kifejezésre itt a gyakorin, régebben mintha tulajdonosváltásnal el lehetett volna kerülni....
2013. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NE foglalkozz vele. Köss rá valahol biztosítást és add el. Hiába fenyeget a biztosító. hogy kivonatja a forgalomból, mert nem fizetsz,máshol már van biztosításod.


Elmondod, hogy nem is használtad, mert üzemképtele volt stb.

2013. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 - két év alatt már kivonták ha akarták, ha pedig díjfizetés elmulasztása miatt felmondta a biztosító a szerződést, akkor csak ugyanott fogja tudni újrakötni.

Szerintem ha meg lehet kerülni, akkor csak úgy, hogy eladja műszaki es biztosítás nélkül - amiben nincs semmi szabálytalan.

2013. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*az pedig, hogy nem használta meg üzemképtelen volt senmit sem fog érdekelni. Én is hiába nem használom 5 hónapon át a motort, vagy fizetek vagy kivonatom ideiglenesen. Nincs más megoldás, ilyenek a szabályok.
2013. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! Sokat segítettetek! Találtam is számomra korrekt megoldást.
2013. nov. 21. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Meséld el, hogy mi is okuljunk belőle.
2013. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Priviben szívesen megírom, annak akit érdekel.
2013. nov. 25. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!