Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 65 év felett lehet életbiztosí...

65 év felett lehet életbiztosítást kötni? Mit takar a személyi biztosítás (Pl. Aegonnál)? Miben különbözik az életbiztosítástól? Betegbiztosítást érdemes kötni? Ez gondolom nem egyenértékű a balesetbiztosítással, igaz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan életbiztosítás, amit 65 év felett meg lehet kötni. A balesetbiztosítás nem betegbiztosítás, hogy érdemes e vagy sem, arra nem lehet egyértelmű általános választ adni, esete válogatja. Csak Aegonos érdekel?
2016. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ott vagyok, váltani nem nagyon szeretnék, elégedett vagyok velük. De mi a különbség a beteg és a balesetbiztosítás között? Illetve a személyi biztosítás mit takar?
2016. nov. 7. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Betegbiztosítás a betegségből adódó eseményekre vonatkozik, balesetbiztosítás pedig a balesetekből adódóakra. Személybiztosítás az életbiztosítás, egyéb, pl. műtéti-, kórházi napi térítés, bizonyos betegségek esetén komoly összegeket fizethet a biztosító.
2016. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát a személybiztosítás egyenértékű az életbiztosítással?
2016. nov. 8. 18:32
 5/7 mi a fene ***** válasza:
Az életbiztositás akkor fizet, ha meghalsz, vagy ha lejárt.Személybiztositás nem baleseti eredetű pl. bütyök műtét esetén fizet, de 65 évesen már nem lehet kötni. Mielőtt kötsz, kérdezz meg mindent, de 65 évesen már nem sok lehetőség van.
2016. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint arra nem sok lehetőség van, hogy 65 év felett életbiztosítást kössek?
2016. dec. 5. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Van még rá lehetőség, ezt már írtam...
2016. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!