Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Tanulói jogviszony megszünése...

Tanulói jogviszony megszünése után nem fizettem a tb-t. Mekkora eséllyel hajtják be utólag?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom okt. 31 után még kaptam 45 nap türelmi időt. Ezek alapján 39 napig nem volt fizetve a tb-m, mert január végén már volt bejelentett munkahelyem. Érdemes ezzel foglalkozni vagy nem valószínű hogy észreveszik?

Ha meg utólag ki is kell fizetni, akkor se lesz nagy büntetés ilyen kis összegnél, ugye?

39 napról van csak szó. Kb 10 ezer ft... Szerintetek ellehet sumákolni a dolgot?


2017. máj. 14. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A rendszerben ott van, 5 évre visszamenőleg behajthatják. Kamat + büntetés, nem tudom mennyire jön ki, ha mondjuk 4 év múlva akarják behajtani.
2017. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!