Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Munkahelyen kifizettethetik...

Munkahelyen kifizettethetik velem a kárt?

Figyelt kérdés
Hello. Egy műanyag fröccsöntő üzemben dolgozom és figyelmetlenségből eltörtem egy szerszámot de én már a sokadik vagyok. Lehet kiakarják fizettetni velem de úgy hallottam h van az ilyen dolgokra biztosítás van. A kérdesem az lenne h van nekik joguk ahhoz h kifizettessék velem?

2018. máj. 16. 15:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kormányhivatal Munkaügyi Felügyelete.


Előtte ülj le a főnököddel..

2018. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Rendben elötte beszélek vele!
2018. máj. 17. 19:39
 13/22 anonim ***** válasza:
Valamint kérdezz körbe, hogy akik törtek már össze ő velük mi történt.
2018. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A többieknek enyje benyje volt. Mivel engem nem komáz a főnök fia (kis főnök vagy nem is tudom) ezért gondolom h ez van. Ma jöttem melóba és azt üzenték nekem h írjam alá mert ez nem kívánság műsor. De még most sem tudok semmi összeget semmi részletet és nem is találkoztam velük mert ugye éjszakás vagyok. Csak jövőhéten találkozok velük délutános leszek de az a sejtésem ha nem írom alá akkor kirúgnak addig akár lehet h fegyelmivel.
2018. máj. 18. 00:03
 15/22 A kérdező kommentje:
Most mondják reggel de ezt is most tudom meg h az a papír nem az h én most egyet értek azzal h levonják hanem h átvettem a papírt h tudomásul vettem. Szóval ők már eldöntötték nélkülem a dolgokat
2018. máj. 18. 05:53
 16/22 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet, ezeket meg pereld be.
2018. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A perhez kell ügyvéd nem? Arra nincs pénzem.
2018. máj. 19. 02:18
 18/22 anonim ***** válasza:

Az a papír igenis azt jelenti, hogy elismered a szándékos vagy súlyosan gondatlan cselekvést, ne írd alá. Kérdezd meg szépen, hogy mivel a kárt nem tudod kifizetni, és nekik sem hiányzik egy elhúzódó kártérítési ügy, akkor úgy, mint a többi esetben nem nézhetnék el-e neked is. Emellett ha a munkáddal nincs baj, akkor itt maradnál továbbra is. /Ezt már ne mondd/, de ha meg erőlködnek akkor mondj fel és keress meg egy szakszervezetet (az ingyenes) és jelentsd be a panszodat, hogy téged megkülönböztetés ért a többiekkel szemben, mert ők is eltörték és nekik elnézték.


De az első szempont, hogy te, mint ott dolgozó hogyan látod, hogy az az eszköz amit eltörtél súlyosnak minősül? Amikor a többiek eltörték akkor mennyi ideig kellett várni a pótlására és azoknak a töréseknek mekkora visszhangja volt az üzemben?

2018. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az ügyvéd ingyenes is lehet:

[link]

2018. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azt a szerszámot kb havonta 2 havonta javítják. Alapból az egy 12-13 millás szerszám amit javíttattni kell rajta az 200-500 ezres tétel lehet de nem tudom pontosan mert mindenki mást mond! De volt olyan h ugye ez 4 fészkes(most nem magyarázom h miaz) és valaki egyszerre mind a 4 et eltörte és nem kellett fizetni. Én csak egyet törtem el.
2018. máj. 19. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!