Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 38 éves vagyok és gondolkozom...

38 éves vagyok és gondolkozom életbiztosítást kéne kötni. Még soha nem volt. Érdemes? Előnye hátránya?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Van gyereked? Milyen életbiztosítást szeretnél kötni? Unit linked, kockázati?
2018. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van gyerekem 5 éves.nem értek hozzá melyik jó
2018. okt. 25. 21:15
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Kockázatit köss, pl. a kiszamolo.hu oldalon lévőt. Olvasgasd.
2018. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van gyerekem 5 éves.nem értek hozzá melyik jó
2018. okt. 25. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Még írd le 3x :D
2018. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Köthetsz egy időre, hogyha mostanában történik valami, kapjon valamit a családod. Nézd át a kockázati biztosításokat. Hátrány, hogyha nem történik semmi, akkor kidobott pénz. Inkább tegyél félre, egyrészt a gyereknek, másrészt nyugdíjra. Jobb, ha te gyűjtöd, mintha egy biztosításba dobálod bele, mert meglesz a végén a befektetett pénz. Unit linked biztosításokat kerüld, csak az üzletkötő jár jól.
2018. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

"Unit linked biztosításokat kerüld, csak az üzletkötő jár jól."


Itt konkrétan lehülyéztél kb 2-3 millió magyar állampolgárt akinek viszont más a véleménye,mert van neki ilyen,köztük engem is.Én például meg vagyok vele nagyon elégedve,csak foglalkozni kell vele,évente egyszer legalább.Mert amúgy sokan csak így raknak félre,máskülönben elszórnák mindenféle hülyeségre.

Kedves válaszoló szerintem szakembert kérdezz erről,ne itt,mert itt a fotelharcosok otthonról nem biztos hogy korrekt válaszokat adnak.Én is szakemberhez fordultam.

2018. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

"Itt konkrétan lehülyéztél kb 2-3 millió magyar állampolgárt akinek viszont más a véleménye"


Honnan vannak a számaid? Sehonnan... ugye, hogy hülye vagy.


Kérdező, a unit linked biztosításokat kerüld, drágák, rohadtul drágák, más befektetéssel jobban jársz.

2018. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Hol lenne 3 millió magyarnak unit linkje? A legtöbbeknek vagy nincs megtakarítása sajnos, inkább csak hitele, akinek meg van, annak értelmes megtakarítása van.

Annyi az ügyfélkör, amennyit behúznak ilyen hülyeséggel a "képzett"pénzügyi"tanácsadók", minden szó idézőjelben (3 betűs német és társai, amit ki se lehet írni). Ha értelmes termék lenne, akkor lenne egy átlátható konstrukciója, nem olyan nyakatekert, hogy még egy hozzáértő se tudjon vele mit kezdeni, valamint nem piramisrendszerben árulnák képzetlen szerencsétlen üzletkötők, magukat független tanácsadónak hívva baromi magas jutalékért (amit nem ők kapnak, hanem a főnökeik). Meg nem hívnák biztosításnak, mikor nem az. Na de részemről erről ennyit, öntsd bele 20 évig a pénzed, aztán reménykedj, hogy legalább annyit visszakapsz, amennyit beleöltél, esetleg még valami aprót rá, ami nem ment el az üzletkötőre.

2018. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

"Itt konkrétan lehülyéztél kb 2-3 millió magyar állampolgárt akinek viszont más a véleménye,mert van neki ilyen,köztük engem is."


hagyd, ebben a topikban van pár kommandós "szakértő", akik kiszamolo-t linkelgetnek minden ilyenhez és csalásnak tartják az UL-t. Brokernetes idők már elmúltak.

2018. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!