Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 38 éves vagyok és gondolkozom...

38 éves vagyok és gondolkozom életbiztosítást kéne kötni. Még soha nem volt. Érdemes? Előnye hátránya?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként en bloc UL-t nem tudok számot, nyugdíjbiztije van 300.000-nek (friss forrás egyik független portal pénzügyi vezetőjétől). Marhaság, hogy örülni kell ha annyit visszakapsz amit befizettél, egyszerűen hazugság !a mai termékekre értve!. Ügynök vagyok, látom a számokat kinek mennyije van. És van hozama (az adójóváíráson kívül is). Nyilvák aki Pénzpiaci alapba teszi meg ilyenbe nem, de tessék utánanézni.
2018. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
UL valóban nagy lehúzás és igazából az nem biztosítás. És hát ugye megtakarításnak is gagyi. Kockázati életbiztosítást köss, az kell neked ha azon aggódsz, hogy holnap elcsap egy autó és mi lesz a gyerek jövőjével.
2018. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Kérdező, a unit linked biztosításokat kerüld, drágák, rohadtul drágák, más befektetéssel jobban jársz."


Oké,vegyük azt hogy hülye vagyok,akkor viszont szeretnék tanulni tőled.Szeretek az okosabb emberektől tanulni,ettől fejlődöm.Kérlek mond el nekem,segíts abban hogy melyek azok a más befektetések,amik jobbak és másoknak vannak.A mai magyar pénzügyi kultúra hátterében?

Előre is köszönöm a válaszodat tanult barátom. :)

2018. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: akkor meséld el mire jó az ul. Általában az a legnagyobb érv, hogy úgymond rá vagy kényszerítve a havi rendszeres megtakarításra és ennyi. Aki egyébként is fegyelmezett annak ez nem érv.
2018. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!