Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egy biztosító társaság lehet...

Egy biztosító társaság lehet jobb mint egy fuggetlen biztosításközvetítő társaság?

Figyelt kérdés
pl. generali
2019. febr. 2. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Mármint mire? Az a legjobb ha interneten választol egyet, mert az összes biztosító és közvetítő is át akar majd b*****.
2019. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alkuszt értesz utóbbi alatt? Arra jók csak h a legolcsóbbat ki tudod választani, de feléd se néznek. Én függő ügynök vagyok és ismerem az ügyfeleim és tartom is velük a kapcsolatot ha kell (nem csak életbiztire)
2019. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2es tehát az adott termékeid bőségesen elegek az ugyfeleidnek? ha több biztosító termékei közul tudnál választani az nem lenne akkora +?

(én most szeretnék belekezdeni a fuggőbe)

2019. febr. 2. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Allianznál dolgozom, életbizt. terén a legjobb (tkm és vállalati háttér), vagyonbizt. terén a legjobbak közt, termékektől függően. Így mindent tudok adni, még vállalati téren is. Igazából a kötelező az ahol folyamatos verseny van ugye és 5 forintért váltanak akár Waberersre is, de azok úgyse lesznek hű ügyfelek.
2019. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy biztosító termékeit árulni az összessel szemben eléggé leszűkítheti a piacot.

Másrészt ezt az egész ingyenes tanácsadást nem tartom etikusnak. Ez semmi másról nem szól, minthogy magas jutalékú terméket értékesíts, az ügyfél érdeke harmadlagos.

Sokkal tisztább, ha a tanácsadás kerül pénzbe és nem a jutalék a bevétel. A jutalék könnyen érdekellentéthez vezethet.

2019. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én alkusz vagyok, tehát független biztosításközvetítő.

A KGFB nél valóan azt kötöm ami a legolcsóbb.

Az összes többi módozatnál felmérem az ügyfél igényeit és a szerint választok Vele megbeszélve , a tapasztalataimat elmondva, hogy melyiket miért vagy miért nem ajánlom.

Számomra mindegy, hova kötjük, kapjak jutalékot utána. És nem 20 Ft ért a csigát Pestig meg vissza. Tehát az ügyfél legyen elégedett és fizesse be.

Később se szeretném, hogy folyton a nyakamra járjon, mert valami nem ugy megy mint kellene. Jobb ha minden flottul, mindenki elégedett.

Mivel irodában dolgozom, valóban nem hivogatom az ügyfelet, hogy van a valami gondja, ellenben mindenkinek elmondom, hogy itt megtalál minden nap és segítek bármiben.

Nekem ebbe az irodába holnap és holnap után is be kell ülnöm, és nem lenne jó, ha a végén iutt sokarozna 30 elégedetlen ügyfél és egy idő után rám ser nyitná az ajtót.

Sok függő ügynököt viszont láttam az évek alatt eltűnni a süllyesztőben ( tisztelet a kivételnek) megkötnek bármit amit lehet, jó messze onnan ahol laknak aztán többet sose kerülnek elő.

2019. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem értem mit akarsz kérdezni. Szerinted mi a jobb: ha gy márkaboltban vásárolsz, vafgy olyanban, ahol több márka termékei is elérhetőek? Az eladó mindegyik után kap jutalékot, tehát a neked leginkább valót fogja ajánlani.
2019. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

független.

csak és kizárólag a független.

de az lehet többesügynök is. Az se függő.

2019. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!