Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Cukorbeteg ember köthet...

Cukorbeteg ember köthet kockázati életbiztosítást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 19:02
1 2
 1/11 bakter021 válasza:
Természetesen igen. A biztosítónak ilyenkor olyan kikötése van, hogy olyan esetekben nem fizet, amelyek visszavezethetőek a cukorbetegségedre.
2010. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egész biztosan jobban éri meg előbb kigyógyulni, és utána megkötni a biztosítást.
2010. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Csak nem akartam úgy nekiindulni a dolognak, hogy esetleg egyáltalán nem lehet. De most már akkor elkezdek utánajárni.


Kedves második!!! Ezt hogy érted, hogy kigyógyulni???!!!! Odaadod nekem a hasnyálmirigyedet, hogy az termelje nekem az inzulint, vagy mi??!!!!

2010. júl. 4. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Rengeteg történetet ismerek, akik kigyógyultak a cukorbetegségből. Ezekben egy közös pont volt. Nem a betegséget kezelték, hanem a betegség okát szüntették meg. A cukorbetegség komoly probléma, de gyakran vezethető vissza meglepően egyszerűen megszüntethető okra.
2010. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

Ha gondolod segítek megtalálni a neked megfelelő életbiztosítást.

Ha gondolod írj privit

2010. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem sok van, de létezik ilyen. Egészségügyi nyilatkozatot sem kérnek, és élethosszig szól, nem kell újra kötni.

Annyit kell tudnod, hogy 5 éven belül a betegségedből adódó egészgégkárododásért nem fizet, ha viszont túl vagy az 5 éven mindenért fizet.

Nem ügynök vagyok :-D

Ha érdekel küldj privit.

2010. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bakter021 válasza:
Nem tudod te hol találtad azt a biztosítót, ami 5 évig semmire nem fizet és nem kér eü nyilatkozatot, de ilyen elven ugyanott vagyunk, mint bármely másik biztosítóval. Ha eltitkolja előlük és netán kiderül, akkor 5 éven túl ugyanúgy fizet. Ha nem a cukorbetegségéből adódik a probléma vagy nem jönnek rá, akkor meg full mindegy, a kockázatviselés kezdetétől fizet.
2010. júl. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én is azt tudom mondani, hogy igen, lehet nem csak kockázati biztosítást kötni ezzel a betegséggel. Nem vagyok ügynök, mégis azt mondom, hogy a részletek megbeszélése után - ha gondolja - én meg tudom mutatni mire gondolok!

2010. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Telek Zoltánné ***** válasza:

Igen köthet és most a Grawe Életbiztosítónál van egy olyan akció, hogy a kiegészítőkért sem kell csak évi 16 000 Ft-ot fizetni és a többit ingyen a futamidő végéig megkapod.Már 1%-tól fizet rokkantságit is és tavaly 8%-os hozzammal dolgozott. Az MIC Alkusz-nál őt találtuk a LEGJOBBNAK.

Ha tovább is érdekel írj privit.

2010. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődöm, hogy sikerült találni valamilyen módozatot?
2010. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!