Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Biztosító fizet öngyilkosság...

Biztosító fizet öngyilkosság esetén? Az egyetem költségeit ki kell fizetni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ami nem van ami igen turelmi idovel. Nyilvan ha nem el az ados nem szedik be.
2019. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó vagy. Múltkor a diákhitel, most ez...
2019. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam 2-es, nekem nincs diakhitelem, államin vagyok.
2019. ápr. 17. 00:19
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszek a véletlenekben, hogy ennyi böszme hullajelölt egyetemista van itt, hogy pár napon belül kétszer is téma legyen ilyesmi...

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2019. ápr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 De La Cruse ***** válasza:
67%
Soha nem fizetnek öngyilkosságra!
2019. ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, fizet, de csak ha személyesen az öngyilkos megy be a biztosítási összegért. Nyilatkoznia kell,hogy ekkor- és ekkor lett öngyilkos, és a továbbiakban már végig halott akar maradni. Ujjlenyomata mellé csatolnia kell a halotti bizonyítványt és a jobb nagy lábujját amin a cetli van.
2019. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert jo ez a tema itt mert mindenki jobban tudja es meg fel is pontozzak a hulyeseget. En mint biztositasi ugynok biztos rosszul tudom a felteteleket ahogy nalunk van. Igenis teves hogy egyik sem fizet, soha. Egyszeruen nem igaz.
2019. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát akkor elég car ügynök vagy, mert az én biztosításom és a férjemé is fizet rá, ráadásul két külön biztosító.
2019. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!