Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Általánosságban véve mi a...

Általánosságban véve mi a véleményetek a "pénzügyi tanácsadókról"? (ofa. U. bé, és társai)?

Figyelt kérdés

Én mindig is szkeptikus voltam velük kapcsolatban.

Pár napja keresett fel egy hölgy, egyik ismerősöm ajánlott be neki, mint potenciális ügyfél.

Egy ingyesnes tanácsadásról volt szó. Ebből az lett, hogy pár téma átvizsgálását követően 3 nap múlva elkészített egy tervezetet, hogy nekem milyen biztosításokat, megtakarításokat kéne kötnöm. Mert ez nekem jó.

Na már most..

Itt mi a tanácsadás tulajdonképpen? Számomra ez egy értékesítés, semmi több.

A hölgy hogy foglalkozhat egyáltalán ilyesmivel releváns tudás nélkül?


Én műszaki területen dolgozom, de még így is sikerült rajta kapnom, hogy 1-2 dologról abszolút semmi fogalma nem volt, pedig én sem vagyok egy pénzügyi zseni.


Volt tapasztalatotok velük?



2019. jún. 4. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Akik komolyan tárgyaltak már komoly pénzügyi tanácsadókkal,biztosítási tanácsadókkal azok itt nem fognak neked válaszolni érdemben,mert nincs rá idejük,akik pedig komolyan foglalkoznak ezzel a szakmával meg azért nem fognak neked válaszolni itt,mert szintén nincs rá idejük :)


Én is csak azért néztem be hogy megnézzem a cocker szuka spanimat hány hónapos korában érdemes ivartalaníttatni../arra sem találtam számomra érdemleges infót/ Meg pont ebédelek :)

2019. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%
Szélhámos mind.
2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!