Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan licitáljak az eBay-en?

Hogyan licitáljak az eBay-en?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok. Általában az utolsó 10-20 másodpercben kezdem el az igazi licitálást. Beállítok egy automatikus max bid licit-értéket az utolsó másodpercekben egy magasabb összeggel remélvén, hogy már nem lesz idejük túllicitálni. De eddig még nem sikerült a dolog, sőt nem szerepelek az utolsó licitálók listájában sem. Mit csinálok rosszul?! Egyszerűen csak licitálnom kellene? És hagyni az automatikus licitet? Remélem, érthető voltam.

#eBay #licit-technika
2019. júl. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az aki licitál eleve egy nagyobb összeget ír be. Mivel te nem látod, így ha nem licitálsz nagyobb összeggel mint valaki más, addig nincs esélyed.

Pl:

Van egy termék ami mondjuk 100 euró a licit állást. Te licitálsz 120 euró ööszegben. Én viszont már a licit elején feltettem rá 400 eurót. ( mert mondjuk nekem ennyit megér) Addig amíg nem emeled 400 euró fölé, addig én vezetem a licitet. Természetesen a licit zárásánál annyiért veszem meg amennyiért a licit vége lett. Mondjuk 200 euró..

2019. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beírod neked mennyit ér meg max, aztán vagy nyersz vagy úgyis többért megy el, mint amennyiért neked megérte volns
2019. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt nézz utána:

[link]

Referálnak az általad gyakorolt "lesipuskás" technikáról is :-)

2019. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!