Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről megrendeltem egy...

Ebayről megrendeltem egy terméket de törölve lett, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval kifejtve a történteket:

Most először fordult velem elő az, hogy nagyjából másfél hete rendeltem egy terméket Kínából. Furcsa volt az is, hogy nem tudtam lekövetni se, hogy hol jár. Bár írtam az eladónak és azt irta nyugodjak meg el lett küldve, majd 2 napra rá törölve lett a termék és nem tudok mostmár rákattintani sem a megvett dolgoknál.


Esetleg ez baj? Vagy mit kell ilyenkor tennem?


Azt olvastam várnom kell még 10 napot, csak akkor tudom visszaigényelni a pénzt.



2019. jún. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terméket törölte, akkor minden bizonnyal elfogyott, de neked elküldte. Ha a rendelésed törölte, akkor arról e-mailt kapsz és kb 14 nap múlva automatikusan visszakapod a pénzt, ezt a paypal intézi, nem kell kérned és az eladónak se kell indítani.
2019. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor nem kell félnem attól, hogy nem érkezik meg az áru azért mert "deleted item" van a Purchases fülnél.
2019. jún. 26. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de ettől még fel lett adva a termék és meg is kaptam.
2019. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, szuper! Köszi
2019. jún. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!