Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPalra utaltam bankszamlarol...

PayPalra utaltam bankszamlarol és a pénzt levonta de meg a paypalra nem jott Meg most mi a teendő?

Figyelt kérdés

A kis hiba az lenne hogy PayPal nevem meg s bankszámla nevem különbözik (mert nagy okosan nem az igazi nevemet adtam meg)

És így is megfog jönni a pénz vagy írnom kene nekik supportba vagy hol? Mert egyszer már írtam nekik más ügybe de nem képesek válaszolni. Akinek volt már hasonló problémája az tudna segíteni ebbe?



2019. aug. 9. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megkapni, kezelési költség meg hadonlók levonása után a maradékot visszakapod
2019. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Update sikerült PayPalomnak a nevet a saját nevemre változtatni ebbe pillanatba ígyse küldik el vagy igy már igen?
2019. aug. 9. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Minek küldesz paypalra pénzt?? Beregisztrálod a bankkártyád és kártyás fizetésként kezel minden tranzakciót..

2. Egy regisztrációnál, legyen az bármilyen, mi az istenért nem a saját adataid adod meg?

2019. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!