Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez így szerintetek rendben van?

Ez így szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot,a gls szálitotta ki. A kezbesítes napja előtt kaptam egy emailt, ha módosítani szeretném a kézbesítési, címet, idejet, akármit, akkor megtehetem. Volt olyan lehetőség, hogy esti kiszállítást kérek, akkor 17 és 20 óra között hozzák házhoz, őrültem is neki, mert fél 7-ig dolgoztam aznap, és ha nem is lennek még én otthon, valaki biztos, hogy otthon lesz. Erre 1 óra körül telefonál a futár, hogy mikor érek haza, mondtam, hogy fel 7 korul, érre azt mondja akkor ma nem lesz kézbesítés, mondtam neki, hogy direkt az esti kézbesítést kértem (visszaigazoló email is jött róla, amiben egyértelműen benne van, hogy 5 és 8 között szállítják), erre ő olyasmit mond, hogy ő 5ig dolgozik vagy, vagy valami ilyesmi, kozben már azon agyaltam hogy oldjam meg.

Végül sikerült megoldani szerencsére, de azóta is eszembe jut, hogy én értelmeztem valamit félre, vagy ez nem így működik? Mi értelme van akkor annak, hogy időintervallumot válaszunk?



2019. aug. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Mondd, Te tényleg ennyire értetlen vagy, vagy csak csinálod?

A másik kérdésednél el lett magyarázva, hogy csak 5-ig dolgoznak a futárok, ráadásul bekavartál a címmel is - nem lenne csoda, ha egyáltalán nem kaptad volna meg.

2019. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát te jó sötét vagy, inkább ne reklámozd szerintem. Közöm nincs ahhoz a kérdéshez, semmit nem variáltam a címmel, ÉN mentem oda a csomagért munkaidőben, az az egy mázlim van, hogy ilyen normális főnököm van. Ha egyszer felajánlanak egy bizonyos, időintervallumot kiszállításra, és erre közlik, hogy akkor már nem szállítanak, nem gondolom, hogy én lennék a hibás.

Te viszont inkább gondolkodjál egy kicsit mielőtt leírsz valamit, és akkor talán nem adsz ki magadból bődületes baromságokat!

2019. aug. 14. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem is volt ilyen korábban. Akárhányszor megadtam, hogy este hozzák dél körül akarta a futár amikor még nem voltam otthon és ugyanazt mondta a futár mint neked. Én megértem, hogy nem dolgoznak egész nap de akkor ne adják meg az oldalukon mint opciót.
2019. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én megértem, hogy nem dolgoznak egész nap de akkor ne adják meg az oldalukon mint opciót."


Oké, de akkor nem ide kéne írni a Gyakorira, mert mi itt nem fgonuk tudni ezen változtatni, hanem írjatok a GLS-nek és akkor lehet, kiveszik ezt az opciót a panaszok hatására.

2019. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!