Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan androidos alkalmazás...

Van olyan androidos alkalmazás, ahol a pénzemet számon tudom tartani?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazásra gondolok, amibe be tudom írni a jövedelmem meg azt, hogy mire költöttem, és így számon tudom tartani a pénzem. Lehetőség szerint olyat szeretnék, amiben át lehet állítani a pénznemet forintra. Ha valakinek ilyesmi alkalmazással vannak tapasztalatai, örülnék, ha írna.

2019. aug. 24. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használtam:

[link]


Bevételt és kiadást is lehet vele trackelni. Forintot be lehet benne állítani. És minden költést - ha akarod - be lehet kategorizálni előre készített vagy általad létrehozott kategóriákba, így komoly statisztika is készíthető belőle.

2019. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Koin app, narancssárga logós
2019. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez vált be. Napi szinten lehet bevételt is vezetni, azaz akkor is jó, ha nem havi fizetésből írsz, vezethetsz benne külön készpénzt, akár több különféle devizában lévőt, több bankszámlát, egyikről a másikra az utalásokat/átvezetéseket is bele tudod írni, kiadáshoz saját szerkeszthető kategóriák alkategóriákkal, ahol akarod stb.

2019. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Az adatvadászoknak pedig nyitott könyv vagytok.


Létezik excel. Lemented adathordozóra + kinyomtathatod.


Mai modern világunkban nem véletlen létezik a papír forma.


Az alkalmazások mégtöbb "sebezhetőség" egy emberen.

2019. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És az adatvadászok mit tudnak meg? Nyilván nem számlaszámmal teszed fel a bankszámláidat, csak adsz nekik egy elnevezést. Nálam például folyószámla és takarékszámla szerepel. Ebből aztán sokat megtudnak. Legrosszabb esetben kiderül valaki számára, hogy a havi kb. 200 ezer forintomból mennyit költöttem kozmetikumra, és mennyit kajára vagy ruhára. Nekem viszont sokat segít, hogy átlátok mindent.
2019. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Wow, 4-es, annyira bírom a hozzáállásod, olyan, mint a nagyimé, csak ő 70 éves. Csőlátású, "a mai világban" típusú emberek kommentjét nem kértem.
2019. aug. 24. 17:28
 7/9 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig nagyon köszönöm a javaslatokat. Ki fogom próbálni:)
2019. aug. 24. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Meg is lehet tagadni az internet hozzáférést egy apptól, már ha kér egyáltalán.
2019. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gazdag János válasza:

Én ezt használom. Nagyon tuti és játszva lehet elsajátítani a használatát. Ami még lényeges nagy gépen is el tudod érni.

[link]

2019. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!