Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fontos! Fel akarok ma mondani,...

Fontos! Fel akarok ma mondani, de a munkatársaim haragudni fognak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbaidőn vagyok elsejéről, de egy másik munkalehetőség miatt felmondok. Egy üzletbe dolgoztam, ahol ketten vagyunk eladók. Most megy el a 2. lány külföldre, helyette vettek fel.

A boltot muszáj ketten vinni. Viszont ha én is elmegyek, akkor egyedül marad a másik munkatársam, ráadásul jövőhéten ő is elutazik 2 hétre a Balatonra. Mi lesz?

Vagy ez engem ne érdekeljen?


Még annyi, hogy vigyem be a felmondási papirom és jöjjek el? A papírjaimat most fogják oda adni vagy később?


2010. júl. 14. 06:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Milyen üzlet volt?
2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
2-3 honapnál max egy félévnél tovább nem szabad egy munkahelyen maradni nehogy túlságosan "megszokják" a jelenléted mer a végén meg majd nem fogsz tudni "lelépni" onnét ,ha úgy alakul hogy el kell húzni onnan mer elkezdenek minden miatt tégedet basztatni
2017. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!