Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezért beírnátok a vásárlók...

Ezért beírnátok a vásárlók könyvébe?

Figyelt kérdés
Újságosnál akartam venni két vonaljegyet késő délután, csak 10 ezres volt nálam. Az eladó azt mondta szó szerint, hogy két buszjegyért nem váltja fel a pénzt. Reggel meg se próbáltam volna nagy pénzzel fizetni, tudom, hogy nem szeretik, de a nap végére már bőven kell lennie váltópénznek. Ha azt mondja, hogy bocsi, de nem fogadhat el nagy pénzt, sajnos ki van fogyva apróból, stb... oké... de ez így elég pofátlan és udvariatlan. Tovább siettem, hogy tudjak jegyet venni, mert szorított az idő. Máshol szó nélkül elfogadták, de legszívesebben beírtam volna a könyvbe.

2019. szept. 7. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Ha ega kotekvo sikertelen ember lennék akinek rz a legnagyobb öröme biztosan beleirnek amugy nem
2019. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Egy újságárustól nem várható el kultúráltabb stílus. Sajnos, de ez van. Olyan ostoba egyik másik, hogy teljesen felesleges beírni a vásárlók könyvébe, mert fel sem fogja hogy min, és hogyan kell változtatni.
2019. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
9%
Hmmm , nincs hatása mert nem tesznek semmit mert helyette nem áll be senki ... A tag lehet naponta 10 emberrel vitázik és ez a bevált módszere mert mindenki akár direkt vagy sem elviszi a váltóit . Ez még nagy bevásarlóknal is megesik .
2019. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
42%
Be hát. Ha mindig azt mondjuk, hogy nincs hatása, akkor sosem történik semmi.
2019. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
a buszsofőr is elhajt a g*cibe ha 10ezressel állnál oda jegyet venni.
2019. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Ha attól jobban érzed magadat, akkor írj be. Továbbra se fogja felváltani a pénzedet ha máskor odamész, neki szar napja lesz mert eggyel több ember bosszantja fel aznap, megbüntetni nem fogják azért mert "udvariatlan" volt (bár nem értem miért kell azon megsértődni, hogy azt mondta nem váltja fel két buszjegyért, nem lehülyézett).

Ha mindenki mindenen felháborodik és bunkók egymással az emberek, akkor semmi se fog változni az országban.

Nem csak a filmekben van az, hogy ha az emberek kedvesek, megértőek egymással, akkor ez szép lassan elterjed. Ugyanígy ha mindenki bunkó, agresszív a másikkal, akkor az fog terjedni.

Röviden: túlérzékeny vagy.

2019. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A buszsofőr egyértelmű, hogy elhajt, ki is van írva, hogy nem rendelkezik váltópénzzel. Én nem pénzt akartam váltani, hanem én lettem volna a vevő. Ha 100 forintért kértem volna újságot, az tényleg átlátszó, hogy csak pénzt akarok váltani, de én vásároltam volna, és fel akartam szállni a következő buszra.
2019. szept. 7. 13:30
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Tök érthető. Eleve nem is próbálkoznék 10 ezressel ilyen helyen. Vagy előre megkérdezem, hogy fel tudja-e váltani.
2019. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

én ezért biztos nem írnék be.

remélem ahol te dolgozol,ugyanilyen hozzáálllásal találkozol! undorító vagy..

2019. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Tele van ezzel a mentalitással a tököm, hogy a 10 meg 20 ezrestől félni kell, hogy jajjaj, mit mond a boltos. A kártyás fizetés meg utálják, mert jutalékot kell utána fizetni. Sajnos nem úgy terem az apró a tárcámban, valamikor fel kell váltani a pénzemet.

Amúgy a múltkor fornettit vettem volna kb ezer forint értékben, szintén 10ezressel fizettem volna, a csávó meglátta a kezemben, közölte, hogy elmehetek én a k.u.r.va anyámba, és visszaborogatta a fornettimet.


De a kérdésre válaszolva: nem írnék a vásárlók könyvébe, mert ennél drágább az időm.

2019. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!