Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor van az az időszak,...

Mikor van az az időszak, amikor a legaktívabbak a vásárlók karácsony előtt?

Figyelt kérdés
Olyan termékeim vannak, amik kiválóak karácsonyi ajándékként. Emlékszem tavalyra, november közepén-végén még nagyon langyos vizek voltak, aztán december 5-től beindult nagyon. Sajnos 7-én már le is kellett állnom, mert elfogytak a cuccok. Idén jobban felkészültem, de most is azt tapasztalom, hogy még senki nem foglalkozik ajándékok vásárlásával. Szerintetek mikor lehet a legdurvább vásárláshullámra számítani? December 5-6-7, ahogy írtam, vagy december közepe, pl 14-15, vagy minél közelebb érünk a karácsonyhoz, annál többen vásárolnak? Mik a tapasztalataitok?

2018. nov. 20. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt 1 héttel fognak sokan észbe kapni.
2018. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első vasárnap /bronz/ után fokozódik, és az aranyvasárnap pont 24-e előtti nap..
2018. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!