Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hová tudnék beinvesztálni 50...

Mentike kérdése:

Hová tudnék beinvesztálni 50 000 Ft-ot hogy az a lehető legtöbbet hozzon? Kb.4-5 évig tudnám nélkülözni ezt az összeget Van valakinek bevált invesztíciós ötlete, tapasztalata ami ilyen összeggel is megvalósítható? köszi minden tippet

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
xddd
2019. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ásd el!
2019. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
50e forintot 'invesztalni'? Konyorgom, egy honap alatt megy el ennyi etkezesre (menzan, plusz par reggeli, neha egy fagyi), te mirol beszelsz?
2019. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Tőzsdén veszel belőle részvényt és vagy elveszíted az egészet vagy megtöbbszörözöd.

Állampapírt veszel belőle és lesz kb. évi 2000Ft-tal többed.

Beiratkozol egy nyelvtanfolyamra és megtanulsz egy nyelvet amivel aztán olyan munkahelyen tudsz elhelyezkedni ahol szükség van rá és magasabb fizetést kapsz.

2019. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen összeggel ne akarj befektetni :D

Max e-gépkocsi nyeremény betétkönyvet tudom ajánlani. Egy minimális esélyt kapsz, hogy nyerj egy autót (ne nagyon éld bele magad). Aztán ha kell a lóvé, akkor kikéred. Az utalási költséget fogod csak bukni rajta.

2019. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Haver... Többért vásároltam ma a plázában.
2019. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez valami vicc? Tegnap többet költöttem a semmire, mint ez a hatalmas befektetés.
2019. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyit fizettem anno külföldi munkaerő közvetítőnek ( repjegyek, orvosi, stb. költségekre) . Elég jól bevált , 4-5 év alatt, pár 10 millió visszajön belőle.
2019. szept. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Mentike, eltelt 4 év a kérdésed kiírása óta. Mibe sikerült invesztálnod az 50-est?
nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!