Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogy szeretek munkát?

Ti hogy szeretek munkát?

Figyelt kérdés

Lassan 3hónapja itthon vagyok. Becsődölt az előző cég ahol dolgoztam.

Már nem bírom, minden helyre elküldtem már az Önéletrajzom. 25éves lány vagyok és sehonan nem hívtak vissza. Vannak munkák amit persze nem vállalok, illetve nem adom be az önéletrajzom pl: felszolgáló, pultos, 3műszakos=>(sajnos ezt nem tudnám csinálni), ezeken felül a létező legtöbb helyre beadtam az Önéletrajzom. Heves megye, ezen belűl Eger a megpályázott város, én kb 25-30km távolságban lakom. Gondoltam már hogy, a fényképem nem jó,lecseréltem vagy hogy ilyen nagy a távolság. Már kezdek belefáradni. Ahol lakom illetve a közvetlen közelében nincs állás, vagy ha van akkor is ismerős ismerőst intéz be. Segítsetek!! Hogy tudnám magam hitelesebben "eladni" a munkáltatónak. Én már teljesen megbolondulok itthon!



2019. szept. 15. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Add be felszolgálónak, pultosnak.
2019. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egerben van Mcdonalds, add be oda.
2019. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hátööö, mihez értesz? Hol dolgoztál eddig?

Nyilván ha varrónő vagy és beadtad az összes útépítő álláshirdetésre a pályázatodat, nem fognak visszahívni.


Én eddigi életemben 3X kerestem állást, a saját szakmámban, eddig összesen 5 helyre adtam be önéletrajzot. 1 helyre nem kellettem, 1 hely nekem nem tetszett, 3 helyen dolgoztam eddig (szakmában, mert előtte ezer diákmunkát, felszolgálást, fesztivált, mindent elvállaltam - nem volt releváns szakmai tapasztalatom semmihez).


Szóval így ismeretlenül azt mondanám, hogy olyan helyeket pályázol, amihez semmi közöd nincs, talán az önéletrajzod sem jó. A másik, hogy egyértelmű, hogy néhány éven belül elmész szülni és 6-9 évig nem látnak. Talán magasak az igényeid és nulla a tudásod.


Hitelesen eladni magad meg csak hitelesen tudod. Mit csináltál eddig, milyen tudásra tettél szert, számokkal, adatokkal. Ennyi.

2019. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Milyen szakmai tapasztalatod? Milyen nyelveket beszélsz és milyen szinten?
2019. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fényképet, lakcímet vedd ki az önéletrajzból. Felesleges mindkettő. Nézd meg az álláshirdetést, amire pályázol, hogy mik az elvárások. Es azokat írd bele az önéletrajzba. Pl: nagy munkabírású az elvárás, beleírod az önéletrajzba. Azért majd tudjál is rá példát mondani. Pl: a volt munkahelyemen 30 vendéget/ügyfelet szolgáltsm ki egy nap, míg a többiek csak 20-at.
2019. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!