Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen olyan munka van, ami...

Milyen olyan munka van, ami magánvállalkozói munkához hasonló lenne? Introvertált személyiség vagyok, nem szeretek annyira beszélgetni. Tudtok ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Nem szeretek annyira sok emberrel beszélni... vagyis magamról nem. Utálom, ha rólam kérdezgetnek dolgokat.


Egyedül is nagyon szívesen dolgoznék, ahol nem kellene sokmindenkihez alkalmazkodni.

Ilyesmiről tudok, hogy Nuskin pl., aki egyéni vállalkozást csinál...


milyen ehhez hasonló munkák lennének?

Vagy mit ajánlanátok, mi lenne az, ahol nem kellene sokat beszélgetni?

(pl. telefonos / call centeres munkát sosem vállalnék, utálok telefonozni.. )


Milyen munkát tudnátok mondani, ami ilyen?

23/l



2017. okt. 24. 15:49
 1/1 A kérdező kommentje:

ui.: nem akarok nagy közösségben dolgozni.


Voltam már: szaunai kisegítő, diák kisegítő wellnessfürdőn; gyrosnál eladó, kasszás, recepciós (wellnessközpontban), ruhabolti kisegítő, animátor (kalandparkban, oktatás szinten + itt is recepción). Voltam még: irodai kisegítő (egy valag unalom volt... ilyesmi, hogy adatok begépelése, számlák begépelése..)


Sales & marketing osztályon is dolgoztam (monitor előtti munka volt, 8 órás / nap, ez a szakmai gyakorlatomhoz kellett)

egy nagy multinál volt itt Budapesten. Tetszett az elvégzett munka nagyon (excelben való munka, versenytársak figyelése, forgalmi adatok elemzése, reklámkampányok megfigyelése szintén)

A szememnek volt rossz igazából.. a monitor. (kontaktlencsés vagyok alapból) Meg közösség szinten volt 3-4 ember, akinek nagyon nem voltam szimpi / nem szerettek. A munkámat rendesen megcsináltam!! Csak nem kedveltek...


Mit ajánlanátok?

(közgazdász BA diplomám van; ezzel elmehetek marketingesnek, HR-esnek, sales osztályra, stb.) Nem logisztikán végeztem, így ez kiesik. ..


Új életet szeretnék kezdeni, most költöztem fel Budapestre.

Nem baj az se, ha nem szakmába vágó a munkám...


Mit ajánlanátok?

Mi az, ami érdekes?

2017. okt. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!