Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rezsiutalvánnyal lehet fizetni...

Rezsiutalvánnyal lehet fizetni a távfűtési számlát?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakom,a villanyszámlán kívül mit lehet vele fizetni-/távhő?6 csekken a postán szoktam minden számlámat feladni,ott is elfogadják?

2019. szept. 17. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a távhő szolgáltatótól kéne megkérdezni.

Lehet, hogy a postán elfogadja, mert nem tudja, jó-e a távhőre - aztán meg majd nézel, amikor a távhő szolgáltató tartozást ír elő.

Én úgy tudom, csak villany-gázra jó, de mivel kb. naponta változtatják a rendeleteket, így az a legcélszerűbb, ha a szolgáltatót kérdezed.

2019. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne már, kB a csapból is ez folyik. Rá van írva. Ne legyél már életképtelen

..

2019. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves Ismeretlen---sajnos kicsit tájékozatlan vagyok ,mert a díjbeszedő számlám összevont összeget takar a csekken de a részletezésben szerepel a gáz átalány ami 3600 ft---ilyenkor mi van?
2019. szept. 17. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Villanyszámlával mi a gond? Ha úgyis postán fizeted, használd fel a villanyszámla kifizetésére, márciusig meg jön pár fizetendő számla!
2019. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Távhőre nem lehet! Fizeted villanyra oszt jónapot, esetleg bemész az E.On-hoz és jóváírják. Tényleg csak olvasni kéne a csapból is ez folyik.
2019. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 féle csekkre lehet: e-on, elmu-emasz, nkm energia. Csak akkor fogadjak el, ha ezek valamelyike van a csekken. Főtáv, dijbeszedo es tarsai nem jatszik.
2019. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes módon,nem...pedig a fűtési szezonra hivatkozva osztották ki a választások előtt...
2019. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!