Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekom behajtás? Most ilyen...

Telekom behajtás? Most ilyen helyzetben mi van?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyobb tartozasom, amire kaptam reszletfizetesi lehetőséget, az első reszletet vissza is fizettem időre, de a második reszlettel már késtem, mert közben egy hatalmas gazszamla is jött és azt is torlesztenem kellett. Közben a Telekom felmondta nekem a szerzodest és kaptam egy levelet egy ügyvédi irodatol, mely szerint fizessem be mostmar egy osszegben az egészet, vagy a Telekom eljarast indithat ellenem és még nagyobb lesz a visszafizetendo összeg. Ugyanakkor megadtak egy telefonszamot hogy hívjam a szolgaltatot ha nem tudom egy osszegben visszafizetni és talán kapok reszletfizetest. Viszont nem hinném hogy már adnának erre engedelyt, mivel eleve ez már reszletfizetes volt. Sajnos továbbra sem fogom tudni egy osszegben visszafizetni, maximum havonta mindig egy nagyobb összeget. Így most mi következik?

máj. 11. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
akkor nem maradt más, mint a börtön
máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
Mi lenne, ha mégis felhívnád azt a telefonszámot?!?!?
máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ügyvédi irodától kaptad a levelet, akkor a tartozásod még a Telekomnál van. Ilyen esetben a Telekomot kell felhívnod és jelezni feléjük a fizetési nehézségeidet. Simán kaphatsz egy másik részletfizetést, és akkor egyszerűbben és olcsóbban ki tudsz keveredni ebből a helyzetből, mintha a tartozásodat eladnák egy végrehajtónak (ami finoman szólva nem túl baráti módon jár el, illetve rengeteg plusz költséget felszámol).
máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!