Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Up Academy Bootcamp vélemény...

Up Academy Bootcamp vélemény vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 20. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy kamu az egész. Nagy szavak, mézes mázas ígéretek, és egy olyan képzés ami gyakorlatilag nem ad semmit. Valaki elhiszi hogy egy ilyen képzéstől lesz az ember sikeres vállalkozó? Valakinek enélkül is sikerül, másnak meg szerintem ezzel sem. Szerintem egy nagy szélhámosság az egész.
2019. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A képzés piaci értéke 1,2 millió Ft, azonban a Digitális Tudás Akadémia Közhasznú Egyesületnek köszönhetően a most induló kurzusunkra 70% tandíjtámogatást tudunk biztosítani. Így a felvételt nyert diákjainknak a fenti kedvezményes tandíjat kell csak kifizetni. Jelentkezz, ilyen valószínűleg már nem lesz jövőre 🙂 "



Ezt meg kicsit olyannak érzem, mint mikor az öreg mamákat elviszik termékbemutatóra és elmondják hogy "a matrac piaci ára 1,2 millió Ft, de most nálunk csak hihetetlen 70%-os kedvezménnyel vásárolható meg."

2019. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előadni voltam itt így egyszer vendég meghívottként, nekem nagyon bejött amit csinálnak. 3 éve kicsit döcögősen indultak amúgy, nem volt pénzük, kis civil szervezetként kezdték, de azóta ahogy néztem EU-s díjakat nyertek, meg minden, illetve egy ismim náluk végzett és azóta lett cége, ami egész szépen kezd beindulni. Értik a dolgukat és jó a közösség is amit köré építettek!
2020. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gergely1233 válasza:

Én és egyik haverom még a pilot programjukon vettünk részt 4 évvel ezelőtt, akkori fejjel mint középiskolások, igen érdekesnek találtuk, bár annyira sok tudást akkor még nem tudott adni mint most, mert pár évvel később mind a ketten visszamentünk, ezúttal már a teljes kurzusra. Így láthattuk, hogy az évek alatt nagyon sokat fejlődtek és fejlődnek folyamatosan. Valódi tudást is adnak, de talán ami a legfontosabb, hogy egy olyan világnézetet is megismerhettünk, amivel lényegesebben könnyebb hozzálátni a munkákhoz. Ezt most úgy értem, hogy elsajátíthattuk azt a fajta hozzáállást és elhivatottságot ami feltétlen szükséges a vállalkozáshoz. Emellett meg is tanított minket a felelősségteljes döntéshozatalra, ami szerintem a mai világban egyre fontosabb.


Rengeteg módszert és eszközt is biztosítottak számunkra és nagyon jó előadókat szerveztek nekünk, sikeres vállalkozókat vagy nagyon jó szakembereket hívtak, akikkel személyes beszélgetésre is volt lehetőség, sőt sokuk mentorált is minket és társainkat. Ez pedig a másik nagyon jó pontja szerintem a programnak, hogy összehozzák a hallgatókat olyan tapasztalt emberekkel, akik ebben a mentor programban értékes tanácsokat tudnak adni. Persze ezenkívűl még sok másokkal is sikerült kapcsolatba lépni, szóval kapcsolatiháló építésére is tökéletes volt ez a kurzus.


A kurzusnak hála, haverommal jelenleg is vállalkozást építünk, holott még javában tanulunk. A módszertan is hasznunkra volt ebben, ahogy az eszközök is, de valójában nem ezek azok amik eljuttatnak valakit egy sikeres vállalkozásig.


Sokan valami titkos receptet várnak, hogy pontosan hogyan mit kell tenni hogy sikeresek legyünk, holott nem ez a lényeg. Neked kell kitalálni mit és hogyan csinálj. Ez a kurzus pedig megad neked minden szükséges eszközt, tanácsokat és kapcsolatot hogy sikeres legyél. De a te sikered egyedül rajtad múlik. Ezt a hozzáállást pedig remekül átadják itt.


Csak ajánlani tudjuk!

2020. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!