Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy örömlány hogyan oldja meg...

Egy örömlány hogyan oldja meg azt, ha mondjuk súlyosabban lebetegszik (hetekre), hogy anyagilag fenntartsa magát, adózzon is közben? Ilyenkor is fogad vendégeket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 15:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%
A programozó mennyit kell, hogy tanuljon? Tudod? A prosti már mesterséggel születik. Ez a nem mindegy,az értelmiségi, és az alja nép közt.
2019. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk, tanuljon az örömlány. De első körben a nevét próbálja meg leírni megtanulni.
2019. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Utolsó ,azaz 67%-os, te valami rémesen megkeseredett és frusztrált alak lehetsz, ha ennyire nem jön be az életed, hogy rámírsz privátban trágáran mocskolni, szidni a prostituáltakat, tanulatlannak,írástudatlannak nevezed őket, és arról panaszkodsz, hogy az értelmiségi réteget meg nem becsüli meg senki.


Vagy várj, talán férfi vagy (a legtöbb programozó amugyis ferfi), és ennyire pofára estél egyszer, netán visszautasított egy prosti, hogy így utálod őket? Vagy mitől vagy ennyire frusztrált, nincs nőd?!


Nem válaszolok trágár, lehordo üzenetekre, és megegyszer mondom, nem jogosít fel téged az, hogy diplomád van, arra, hogy bánts másokat akár verbálisan is.

2019. szept. 24. 08:01
 14/28 A kérdező kommentje:
Ja és ahhoz képest hogy programozó vagy, elég primitív is vagy a privát üzenetes megnyilvánulásaid alapján, lehet, ennél sok prosti is kulturáltabban fogalmaz, ír.
2019. szept. 24. 08:02
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
#14. Nő vagyok. Sikeres, vezető beosztásban. A családi életem is rendben. Viszont, ezért 20 évig keményen tanultam munka mellett. Arra reagáltam, hogy azt írtad, hogy egy programozónak könnyebb dolga van, mint egy prostinak. A PROSTI MÁR MESTERSÉGGEL SZÜLETIK!!!A másik félnek pedig tenni kell érte, hogy az legyen ami...
2019. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Igen, a prosti betegen is fogad vendégeket-nemi betegen😉
2019. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#16 bocsánat, akkor valami végtelenül féltékeny nő lehetsz. Ha boldog házasságban élsz, Nem tudom, mi okod rá, hogy ennyire belelendülj más lányok pocskondiázásába, bírálásába, elvégre is nem ártanak ők neked egy fikarcnyit se.


Vagy talán félted a férjedet tőlük? :D


A programozáshoz egyébként gratulálok, okosnak okos nő lehetsz, de az emberekhez való stílusod megkérdőjelezhető.

2019. szept. 24. 11:51
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem ,,más lányok" pocskondiázásába merültem bele, hanem tudom mennyit dolgozik egy programozó, mivel a férjem is ezzel foglalkozik. Féltékenység? Sosem foglalkoztatott.
2019. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem ártanak nekem ezek a nők- ez igaz. Mivel, csinos és elismert nő vagyok semmi okom a panaszra. De d.ugni 8 elemivel is lehet, míg más keményen tanul. Amíg, mi képezzük magunkat hosszú évekig, és ez nagy áldozattal és anyagi megterheléssel jár, addig a fent említett ,, hölgyek" már rég űzik az ipart. Van bevételük. Nekünk, ez idő alatt csak kiadásunk van. Tehát, ha egy kicsi eszük is van, amit kétlek, akkor több megtakarított pénzre tesznek szert, mint aki tanul hosszú éveken át.
2019. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
#19 ezt nagyon jól látod! Adott esetekben talán milliókkal is többet kereshet egy prostituált (vegyünk mondjuk egy luxus prostit, aki mindent bevállal,és széles a vendégköre, esetleg külföldre is jár ), mint egy programozó, egy ügyvéd, egy bíró, politikus... igen, rengeteget keresnek, és talán pont ezért is beszélsz róluk ilyen hangnemben, mert bosszant téged, hogy míg mi, átlag emberek éveket szopunk az egyetemen, tele vagyunk kiadással míg tanulunk, ha nappalin, akkor ráadásul keresőképtelenek is vagyunk egy 3-5 évig. De azért nézd a másik oldalt is: horror dolgokat kell elviselniük, nem ritkán bántalmazzák őket, bizarr extrákat kérnek tőlük a betegebbnél betegebb perverz kuncsaftok. Szóval én nem sajnálom tőlük a pénzt, szerintem eléggé megdolgoznak értük, és Ők már soha többet nem lesznek ugyanazok a lányok, akik előtte voltak.
2019. szept. 24. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!