Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy örömlány hogyan oldja meg...

Egy örömlány hogyan oldja meg azt, ha mondjuk súlyosabban lebetegszik (hetekre), hogy anyagilag fenntartsa magát, adózzon is közben? Ilyenkor is fogad vendégeket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 15:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ja és még valami: "De d.ugni 8 elemivel is lehet, míg más keményen tanul. "


Igen, szexelni általában tudunk, de azért nehogy azt hidd, hogy ez egy egyszerű"munka, sőt ! Szerintem a túlnyomó többség hacsak egy 3 napig is csinálná, kikészülne tőle, mind fizikálisan, mind mentálisan és tönkre menne. Más az, hogy hazamész, együtt vagy a pároddal, amit élvezel is, és megint más az amikor muszájból vagy együtt számodra kicsit semn vonzó, agresszív, elmebeteg férfiakkal, akik tárgyként használnak.

2019. szept. 24. 22:09
 22/28 anonim ***** válasza:
38%
Aki k.rvának áll ne panaszkodjon ha megdugják.
2019. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem tesznek az ellen, hogy ne muszájnól kelljen d.ugniuk? Én pl. diákhitelt igényeltem. Nappal gyárban melóztam, éjszaka szakdogát írtam és vizsgákra készültem.
2019. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek fekszik a gyári munka, napi 12 órában, visszeres lábakkal. Plusz, ha tetszik ha nem, a prostituáltakra igény volt, igeny van, és mindig is igény lesz, ez egyidős az emberiséggel! Amíg léteznek férfiak, addig léteznek prostik is, ez van!
2019. szept. 25. 13:25
 25/28 anonim ***** válasza:
Csak, addig dolgoztam gyárban, amíg a diákhitelt ki nem fizettem. A lábam sem lett viszetes. Viszont, két diplomával gyarapodtam. Tehát, azért nagyon sokat kell tenni, amíg a kitűzött célt elérjük. Senki nem sajnált, nem is vártam el. Nekik, mi a kitűzött cél? 40 évesen teljesen hasztalanok lesznek, mert azt hitték a könnyebb utat választani remek dolog.
2019. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A kérdés pedig nem tartalmazta, hogy igény van -e a szolgáltatásaikra, vagy sem. Tudom, hogy igen. De ne nyafogjanak ha csak erre képesek. Mi lesz velük 40-50 évesen. Tanulatlanok, kiégettek lesznek. Igaz, majd a szoc.hálón fönnakadnak, mint a tanulatlan romák.
2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

67% ha tudnád, hany képzett joghallgatot ismerek, akik egyetem mellett hébe-hóba örömlánynak mennek, hogy fizessék az albérletüket....


És ezekből ugyanúgy befutott jogászok lesznek, a múltjuk pedig örökre titokban marad,mivel ma már arc nélkül is simán megoldják hogy hirdessék magukat, és egy 5 év múlva simán Anyák lesznek Ők is. :)


Nem kell ilyen lekezelően beszelned róluk, sok szép, nem roma, nem tanulatlan, hanem épp ellenkezőleg, egyetemista fiatal csajszi csinálja. Egészségükre!

2019. szept. 25. 18:44
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekik legalább van céljuk, tanultak. Ez mérvadó.
2019. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!