Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még mennyi magyarnak kell...

Még mennyi magyarnak kell elmenekülnie innen hogy normálisan fizessenek itthon a vállalkozók?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Megint te?

Nem unod még?


Lehetne EU átlag bért fizetni, aztán a cégek fognák magukat és elballagnának még 800 km-rel keletre. Bele kellene törődni, hogy a magyar ipar azért működik, mert alacsonyabbak a bérek, mint nyugaton. Ha nem így lenne, akkor tüntethetnél, hogy nincs munka.

(Már ha akarnál egyáltalán dolgozni)

2019. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi az hogy megint én? Gazdasági topikban talán szabad gazdasági jellegű dolgot kérdezni!


Teljesen jogos a kérdés.

2019. okt. 3. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Ha túl sokan elmenekülnek, összeomlik az ország jelenlegi működése, aztán kialakul helyette egy másik.

Az alacsonyabb szinten lesz: pl. az ország negyede koldus lesz, akik a katasztrófaturistákból élnek majd, a másik negyede meg rabló, akik a turistákat próbálják majd kirabolni.

Abban ne reménykedj, hogy ott majd normális fizetések lesznek.

2019. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért megint te, mert ezer meg egy ilyen kérdést írsz ki naponta
2019. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Rendesen fizetnek.
2019. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Balázska akkor mondok neked mást.


NYUGATON ismétlem nyugaton nekem senior programozónak 2600 EUR nettót akartak adni.


Itthon igen itthon többet keresek,jah a haveromnak is hasonlòt akartak kontraktorkènt is jah ő is többet keres ITTHON.


Na akkor erre mit lépsz?

2019. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkoztam, hogy kimenekülök pl. Erdélybe, majd a magyar államnál kérem a nyugdíjat, ami külföldi magyaroknak nettó 300e-től indul VS itthon kapnék 98e-et.


Viszont tuti nem jönne össze, mert eddig itthon fizettem az adókat, lehet előfeltétel, hogy 1Ft hazai adót se fizessen életében az ember??? ennek még utána kell járni...

2019. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

"ami külföldi magyaroknak nettó 300e-től indul"


Sokat ittál?

2019. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen legyűrtem 11 bögre teát, kivan száradva a torkom, meg meg vagyok fázva.

4-ből 4 ismerős kap 300e felett és mind minimálbéres volt.

2019. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Na persze. Nyilván aki semmit sem fizetett be az 300-at kap..
2019. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!