Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem három terméket a fa...

Rendeltem három terméket a fa szacuccok.hu weboldalon de nem kaptam meg?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja rendeltem és annyit mondtak hogy 15-20 napon belül jön a beszállító és akkor kapom meg de nem. Mit tegyek?

2019. okt. 3. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy külön írtam az elejét máshogy nem engedte az oldal
2019. okt. 3. 18:31
 2/5 belapus ***** válasza:

Csak feltételezés: gondolom, Kínából rendelik a termékeket, és még az is lehet, hogy soknál csak azután, amikor egy leendő vásárló kiválasztotta azokat.

A megadott beszerzési idő csak hozzávetőleges, csúszás lehetséges.

Két lehetőséged van:

- lemondod a rendelést,

- megvárod, amíg megérkezik a terméked.

2019. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez de gáz oldal. Mindent 2-3 hétre vállalnak. Ezek szerint mindent Kínából rendelnek és csak miután fizettél.

Hát de akkor már miért nem magadnak rendeled közvetlen aliexpres, wish, eBay?!

2019. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jolvan jolvan, köszönöm a választ
2019. okt. 4. 06:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony Kínából rendelik. Mi egyszer rendeltünk onnan, 4 nap alatt kiszállították, gondolom volt készleten korábbról. Így nem is gondoltam, hogy Kínából rendelik. Nagyon nem azt kaptuk, mint a képen volt. A legolcsóbb, legsilányabb minőségű volt. Soha többet onnan. Ezt is csak azért nem küldtük vissza, mert a visszaküldés drágább lett volna.
2019. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!