Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltörték a PayPal-omat! Help?

Feltörték a PayPal-omat! Help?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem, hogy a G2A oldalon vásárolt valaki a paypalommal. Ez oké hogy belépett de e-mailt is változtatott, így konkrétan az én e-mailem olyan mintha nem is lenne paypalom. Innentől kezdve nem tudok segítséget sem kérni, vagy torolni a tranzakciót vagy bármi. Ilyen könnyen el lehet lopni egy ilyen számlát? Nem kaptam értesítést arról hogy beléptek volna máshonnan, csak arról hogy vásároltak illetve, hogy e-mail változás történt. Számlámról már a pénzt megmentettem, egy 10 essel lettem rövidebb, de van valami esély arra, hogy visszaszerezzem a profilomat???

2019. okt. 9. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Kártya letilt, és új fiók.
2019. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. okt. 9. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Paypal-nak kell írnod, vagy hívd fel őket. Amikor email-t kaptál a változásról, nem volt olyan opció, hogy 'ha nem te voltál akkor itt tudod visszacsinálni' vagy valami hasonló?


Amúgy írj nekik, csinálsz egy másikat, bizonyítod hogy te vagy az adott személy, és hozzárendelik a bankod az új Paypal fiókodhoz. A régit esélyes, hogy nem kapod vissza.

2019. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol változtatott emailt? A játékban?
2019. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérj chargeback-et a kártyás tranzakcióra.
2019. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes bekapcsolni a kétlépcsős azonosítást.
2019. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Paypalon változtatott e-mailt. Nem tudok semmit tenni, mivel mindenhez be kellene lépni vagy az e-mailt megadni. De mivel az e-mailt megváltoztatta ezért úgy veszi a paypal mintha én soha nem is regisztráltam volna még az oldalukra. Azt írja hogy ehhez az emailhez nincs paypal fiók adva még. Van olyan opció hogyha nem én voltam akkor jelezzem, de nem tudom jelezni mivel ahhoz is be kellene lépni az accountomba. Úgy néz ki hogy látom az e-mail címét amire megváltoztatta az accountom e-mail címét, de a kártyám ugyanúgy hozzá van csatolva. Tehát már nincs hozzáférésem ahhoz...
2019. okt. 9. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, írj nekik. Nem is értem, hogy miért nem találják meg az emberek a Paypal Support-ot. Nem, nem kell hozzá bejelentkezned.
2019. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha felhívja. Telón mindent (és gyorsabban) el tudtam intézni, mint e-mailen.
2019. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felhívom őket. De amúgy e-mail with us: login required, chat with us: login required. Nemtudom te melyik oldalon vagy, de nekem mindenre bejelentkezést kér..
2019. okt. 9. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!