Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltörték a PayPal-omat! Help?

Feltörték a PayPal-omat! Help?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem, hogy a G2A oldalon vásárolt valaki a paypalommal. Ez oké hogy belépett de e-mailt is változtatott, így konkrétan az én e-mailem olyan mintha nem is lenne paypalom. Innentől kezdve nem tudok segítséget sem kérni, vagy torolni a tranzakciót vagy bármi. Ilyen könnyen el lehet lopni egy ilyen számlát? Nem kaptam értesítést arról hogy beléptek volna máshonnan, csak arról hogy vásároltak illetve, hogy e-mail változás történt. Számlámról már a pénzt megmentettem, egy 10 essel lettem rövidebb, de van valami esély arra, hogy visszaszerezzem a profilomat???

2019. okt. 9. 08:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Google->"paypal customer support email"->

[link]



Nagy tehetség kell hozzá, hogy megtaláld.

2019. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!