Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán ha 1 Ft-ért nyerek...

Vaterán ha 1 Ft-ért nyerek valami értékeset azt tényleg el is szokták küldeni vagy odaadni az eladók?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz már rá a naptárra. Nem 2004-et írunk.
2019. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 Ft-ért nem igazán kapsz értékes dolgot, max neked lesz érték.
2019. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hivatalosan el kell, hogy küldje, nézd meg az értékeléseit. Neki kötelezettsége van rá, hogy eladja a terméket. Neked az, hogy megvásárold. Ha nem teszi/teszed meg, annak jogi következménye van, az oldalon írnak ilyeneket.

De az is lehet, hogy lejárat előtt leüti más előtted és az vagy ő lesz vagy a rokona.

2019. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3

1 forintért semmit nem tudsz megvenni. Az nem a kikiáltási ár hanem az aktuális licit amire rá kell licitálnod a következő lépcsőfok meg mindig a reális ár tehát pl 15000. Ez kb 10 éve így megy a vaterán. Nem valódi aukciós oldal.

2019. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van ami tényleg 1 Ft és arról is indul. Pl most egy retro hősugárzót "nyertem" így. De azért egy tábla csokit vittem az eladónak. :-)


Vannak értékes termékek amik úgyse maradnak 1Ft-on, de sokan 1Ft a kikiáltási de mondjuk 5 ezer a minimálár.


Illetve vannak akik felteszik 1 Ft-ért és csak 1Ft-ért nyerődik meg. Nade az értékelésért esetleg valakinek így is megérheti. Igaz a termékfeltöltés többe van..

2019. okt. 11. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Termékfeltöltés ingyen van 1 forintos esetén. Az a cucc amit 1 forintért nyersz szinte biztosan olyan amit amúgy lomtalanításnal kidobna de hátha ér valamit felrakja.
2019. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyszer belefutottam dropshipping 1Ft-osokba.


1Ft-ért megnyertem de 600Ft postaköltséget kiszámlázott majd megrendelte a nevemre kínából 300 Ft-ért. :-)

2019. okt. 13. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is adtam már el 1 ft-ért terméket, mert nem volt más érdeklődő. Kidobtam volna a dolgot.
2019. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számtalanszor raktam már fel én is 1 ft-ra. Amit egyébként kidobnék, mert nincs rá szükségem. De másnak érték lehet, akkor inkább használjál.
2020. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!