Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Veletek megesett már, hogy...

Veletek megesett már, hogy fizetni akartatok valahol és hamis bankjegyet találtak nálatok? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Természetesen nincs otthon egy nyomtató ami sorban ontja magából a húszezreseket, hanem valahogy hozzátok került egy

2019. okt. 29. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te otthon veszed észre akkor be kell adni a rendörségre, de legalább kidobni.

Ha a boltos veszi észre akkor ö nem adhatja azt vissza és jelentenie kell.

2019. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
12 éve kínaiba alsógatyát zoknit vettem 2000 ért 10ezressel fizettem a tulaj fiókból táskából fizetett . A visszajáróból bementem a Coopba es az egyik 2 ezres másolat volt . De a kasszás kapott egy másikat azt meg visza kértem . Kínai tulajhoz mentem mutattam hogy bôvli a stex és csere mert a yardot ide rendelem , elvette betette a bőröndbe adott másikat .
2019. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!