Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy webshop az ígért 1 nap...

Ha egy webshop az ígért 1 nap kiszállítási idő helyett 4 napig várat azzal lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
csak mert én 1 dolog miatt rendeltem tőlük: mert azt ígérték, h másnap már itt lesz. a visszaigazoló e-mailben is azt írták. viszont a futárcég szerint 4 nap múlva jön. magyarul át lettem verve. lehet ezzel kezdeni valamit? alap esetbe nem zavarna, h a pofámba hazudtak, de most különösen fontos volt, h ne napokig hozzák.
2019. okt. 29. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lettél átverve. A szállítási határidő azt jelenti, hogy mikor adják át a szállító partnerüknek, vagy mikortól vehető át a boltban. A szállító cég tökölése nem a bolt hibája, ők átadták időben.
2019. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Plusz. Ha haloween akcios termeket rendeltel (nem vicc, most minden masodik webshopon ez megy) akkor alapbol csuszhatnak mivel tobb a megrendeles mint atlagban
2019. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:
Szinte biztos, hogy az ÁSZF-ben jelzik, hogy bizonyos adatok csak tájékoztató jellegűek.
2019. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elállási jogodat semmiben nem befolyásolja a szállítási határidő csúszása. Simán lemondhatod és elmehetsz megvenni máshonnan.
2019. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, csak mire rájöttem, hogy nem 1 nap lesz ez addigra letelt 2 nap is. így meg már oly mindegy. az elsőhöz meg annyit tennék hozzá, hogy még a futárnak se lett időbe átadva. vagyis pontosan m9kor küldték az emailt. hogy a futárnak átadva akkor a futár cégnél még mindig azt írták, h várnak az átadásrs.
2019. okt. 30. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy pár bolt, ami irreális szállítási időt ajánl. Futár/posta esetében minimum a 3 nap, ezzel kell számolni.. jöhet előbb is, de az csak jó.
2019. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!