Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit érdemes árulni neten?

Mit érdemes árulni neten?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mire van igény. Bármit próbálok eladni, nem megy mert tucat van belőle. Ezekkel próbálkoztam: Márkás cipők, ruhák, plüssök, könyvek, képregények. A képregények hamar elkeltek. De ennyi, a könyvek abszolút nem mozgatták senki fantáziáját. Vannak Danielle Steel könyveim, Robin Cook, sohasem használt tankönyveim. De semmi. Max 1000 forintért hirdetem. Biztos vagyok benne, hogy az a baj, mindenki kb. ilyeneket árul. Adnátok ötletet mit lehetne még árulni?
2019. okt. 31. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz a marketinged. Egyébként a használt Iphone örök sláger.
2019. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sokan érnek rá olvasni, és szerintem nem is szeretnek sokan olvasni. Max ebookot. Csinálj saját képregényt.
2019. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha online értékesítéssel akarsz foglalkozni csináld rendesen. Ha úgy csinálod ahogy mindenki akkor soha nem lesz belőle pénzed. Webshop kell neked, és hozzá jó termék :) Privátban segítek ha akarod.
2019. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyedi, személyre szabott szolgáltatások jól mennek.


Ritka termékek, amiket nem lehet minden boltban beszerezni szintén.



Ha azt árulod amit a többiek, akkor csak egy leszel a sok közül. Ha azt árulod amit a piac már beárazott (márkás, cipők, ruhák) akkor nem tudsz rá megfelelő profitot tenni.

2019. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!