Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a youtubebból megelni?

Hogy lehet a youtubebból megelni?

Figyelt kérdés

Ott hagytam a 120.000 ftost fizető munkám, mert egyik ismerősöm mondta hogy jól lehet vele keresni. nem tervezek nagy feliratkuzmószámot, max. 500-1000 körül, csak az a lényeg hogy megéljek kb. 200-220.000-ből. esetleg youtuber tudna segíteni?


szerintetek?



2019. nov. 1. 20:07
 1/4 anonim válasza:
62%
Csak magából a YouTubeból nem lehet megélni én úgy tudom. Ha a videókba teszel reklámokat azzal lehet valamennyi pénzt keresni de nem hiszem hogy túl sokat. A legtöbb YouTuber is magából az influencerkedésből él amiben benne van az Instagram, Facebook akár még Tiktok is. Ezzel azért ha megnézed az életszínvonalukat már nem keresnek rosszul de legtöbben azt állítják hogy van emellett rendes munkájuk is. Én is régóta szeretnék már ezzel foglalkozni mert egyre csak azt látom hogy a magukat influencernek vagy YouTubernek nevező emberkék eléggé selejt módon végzik a feladatukat, magamban viszont érzek erre elhivatottságot. Előny hogyha a csatornád egy adott témára fókuszál így kitudsz alakítani egy celközönséget magadnak. Ha van valami kérdésed írj nyugodtan és ha tudok segítek:)
2019. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

1 millió megtekintés hoz 300-800$ körül idehaza (mínusz az adó) csak a megjelenő reklámokból (ebben nincs szponzor).


Senkit se érdekel a feliratkozószámod, megtekintés a lényeg, korosztály (nem mindegy, hogy 18alattiak vagy felettiek), meddig nézik a videódat, mennyi pénzt költenek, mennyire adnak a szavadra.


arra készülj fel, hogy 2 évig semmit sem fogsz vele keresni és heti minimum 1 videót fel kell tölteni rendszeresen. Lehetőleg valami felkapott témában és nem a semmiről pofázok 10 percig témában.

2019. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
81%

Belőlem tuti nem fogsz megélni, mert reklámblokkolót használok minden eszközön.

Bészoptad :D

2019. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/theCodyReeder/videos


Neki 1óra alatt jön 100eFt a frissen feltöltött videóira, de a régebbiekkel átlagban 1mFt-ot keres


Neked 500-1000 feliratkozóval ki kéne fosnod havi 1000db videót, amit mindegyikük megnéz, hogy legyen belőle 100eFt-od... Ennyit számít a feliratkozók száma!


Belinkelnéd a videódat??? Kapsz pár ingyen megtekintőt :)

2019. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!