Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, jo sorsom van...

Mit gondoltok, jo sorsom van ezen a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tesom ma megint leoltott, aki szinten itt dolgozik, h ne panaszkodjak, mert ettol sokkal.rosszabbak vannak, pl. akik egesz ejjel pakoltak a kacsakat a teherautora.


Mivel mondtam hogy faradt vagyok...


Masik varosba jarunk at dolgozni, 28km-re, es fel 6kor kelek, 6 tol munka, es ez 4 ig tart, aztan haza.

9 ora elvart, plusz fizetetlen reggeli es ebedido.

180 ezerert mindennel egyutt, cnc gepen.


Es mondja tesom nem erti h mi bajom, merthogy ugye ettol rosszabb helyek vannak, itt nem bsztatjak az embert.meg a gepnel.le is lehet ulni, nincs.hajtas meg ilyenek...


Mondtam tesomnak h en 8 orat akarok vegigdolgozni, mett attol a plusz egy oratol megjobban elfaradok


Es egesz honapot vegig kell dolgozni, 9oraba hogy ennel a cegnel jarjon a 10 ezer ft tulorapotlek potlek


2019. nov. 8. 07:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Napi 9 ora, bejarassal mindennel egyutt 180k


Nincs hajtas, nincs muszakba jaras, nem.baj, ha elkesunk, rugalmas a munkaido

Nem baj ha eltorik valami a gepnel, nem vonjak le


Ennyit mindenkepp megemliteknmint elony


Ti mit gondoltok, ez.milyennek szamit?

Termeszetesen videken, keves itt a lehetoseg, nem nagyvarosokrol van szo

2019. nov. 8. 08:02
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkába jutás ideje nem tartozik bele a munkaidőbe, ahogy az ebéd se. Én is 8,5 órát vagyok bent, de 8 órára kapom a bért. Állandóan fáradt vagyok, de a koránkelés miatt,a munkában megszakadnom nem kell. Igazából csak a cnc miatt keveslem neked a 180at (gondolom ez a nettó béred), de nem írtad melyik régió.
2019. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs hajtas, nincs muszakba jaras, nem.baj, ha elkesunk, rugalmas a munkaido


Nem baj ha eltorik valami a gepnel, nem vonjak le...


itt nem bsztatjak az embert.meg a gepnel.le is lehet ulni, nincs.hajtas meg ilyenek..."


Nos, egy munkahelynél nagyon fontos az, ha az ember nyugodt légkörben dolgozhat, plusz nem kell stresszelnie az anyagi kár miatt. Ha meg még a késés miatt sem csesztetnek, akkor főleg jó.

Lehet, hogy fáradtnak érzed magad, de írod, vidéki viszonylat, ahhoz képest ez jónak számít.


Sok, kereskedelemben dolgozó ember lényegesen nagyobb stresszel keres meg kb. ugyanennyit.


Néhány tanár meg még ennyit sem :-(

2019. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez ilyen újkeletű faxomság hogy rátúlóráztatnak az evés miatt. Piti b. cég hogy 10 órát dolgoztat. Ha eszel az igaz hogy nem munka, de kell ahhoz, hogy dolgozni tudj, meg hogy kicsit pihenj, szintén azért, hogy dolgozni tudj.

Ha ez a végzettséged, menj külföldre, háromszoros bérért, és azért sem baxtatnak hogy mikor eszel.

2019. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem újkeletű dolog, sok helyen dolgoztam már és az ebédszünetet mindig le kellett dolgozni, pl a Tesconál is. Egyedül mikor gyárba jártam diákként műszakba ott a 8 óra 8 óra volt kajával együtt.
2019. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

4-esnek:


"Ez ilyen újkeletű faxomság hogy rátúlóráztatnak az evés miatt."


Javaslom olvasásra a Munka Törvénykönyvét, meg a felébredést, hogy nem a cég a hibás, hanem országunk "nemes" kormánya hozta ezt a rendelkezést, ahol a dolgozókat simán kizsákmányolják, túlóráztatják, stb.

és most ne menjünk bele abba, hogy csak a dolgozóü beleegyezésével - mert ennek kb. csak a fele igaz.


ORSZÁGOS szinten nincsenek megbecsülve a dolgozók - csak néhány balkáni országban alacsonyabb a minimálbér, mint nálunk:

[link]


Itt pedig pontosan meg lehet nézni a havi minimálbért:

[link]

2019. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

alapvetően nem rossz a hely a leírás alapján, de persze attól még lehetsz fáradt.


bírom az olyanokat akik ezzel jönnek hogy van rosszabb is....és?

attól h van rosszabb attól ez még nem biztos hogy jó.

van ennel rosszabb...pff, ja és van ennél jobb is.

2019. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha máshoz nem értesz, akkor nincs okod panaszra.

Különösen a munkakörülmények és a cég elvárásait, hozzáállását illetően

2019. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mar ne is haragudj, de mi.mashoz kellene ertenem?


Van erettsegim meg 3 evet tanultam forgacsolonak... Ezt a mashiz nem ertesz dolgot mire veljem?

2019. nov. 8. 12:17
 10/18 A kérdező kommentje:

8 oraban csak 150 ezer lenne a penz. 1 db-os egyedi alkatreszgyartasban...


A tescosoktol ez meg mindig tobb, mint munkalehetoseg meg jobb mint a tescos, van itt 100 m-re tesco, az sokkal rosszabb, sot, felvetel se nagyon van.

2019. nov. 8. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!