Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lecserélt...

Mit tegyek, ha a lecserélt termék is hibás?

Figyelt kérdés

Múlt héten vettem egy kontrollert online, aminek egy pici hibája volt, majdnemhogy szepseghibanak tekinthető.

Bevittem az üzletbe személyesen és bár abban az üzletben nem volt olyan kontroller, felhívták egy másik üzletüket. Csak oda kellett mennem és lecserélték.

Ott helyben megnéztem hogy jó e, és az volt.

Később mikor hazajottem vettem eszre, hogy másik hibája viszont van, ami ráadásul jobban zavar, mint a másiké.

Visszavihetem ilyenkor cserére?

Nagyon kellemetlenül érzem magam, mert nagyon jófejek voltak így is.


2019. nov. 14. 00:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategória, nem tudom hogyan kell lecserélni.
2019. nov. 14. 00:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy visszaviszed.

Ne legyél szégyenlős.

2019. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ameddig nem teljesen hibátlan a termék, nyugodtan visszaviheted!

Ha bizonyítottan nem te tehetsz a hibáról, akkor akár 82x is.

Ne neked legyen a kínos, hogy többször kell mászkálnod valami szar miatt!


Megmondod, hogy a múltkor csak arra a hibára koncentráltál, ami miatt az előzőt visszahoztad, de úgy látszik nincs szerencséd ezzel a termékkel, mert ennek meg ez és ez a baja!

2019. nov. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs vissza kell vinni, velem is volt már ilyen,sőt nekem 3x kellet vissza vinnem egy dolgot.
2019. nov. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!