Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számla közvetítő oldalak?

Számla közvetítő oldalak?

Figyelt kérdés

Régen jött már velem szembe, sajnos Google most nem a barátom..

Olyan oldalakat keresnék, preferálnám a magyart, de lehet külföldi is, mely segít a számlázásban.

Grafikai téren lehetne megbízásom, de nem vagyok számlaképes. Van-e olyan cég, aki tud nekem számlát kiállítani?



2019. nov. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

"de nem vagyok számlaképes. Van-e olyan cég, aki tud nekem számlát kiállítani?"


Adócsalásban segédkezzünk Néked?

Meg fiktív számla kiállításában?

Ugye, ezt te sem gondolod komolyan?

Komoly büntetési tételei vannak.

2019. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy illegális tevékenységet nem végeznék. Ha nincs rá mód, akkor nincs..


Közben egy oldalt találtam, mely hasznos lehet, de nyílván utánajárós az egész történet.


[link]


Ehhez hasonló oldalak érdekelnének.


Nem hiszem, hogy az adócsalásnak minősül, ha van egy közvetítői cég, de javíts ki ha tévedek!

2019. nov. 18. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Adoszamot ingyen kivàltod a Navnàl. Szamlazz.hun ingyen leszàmlàzol 1-2 megbízást.


Vagy keresel nem nyilvánosan számlaképes vállalkozást, aki bejelent arra az időre napi bejelentéssel , napi 1000 ft-ért amíg kiszámlázza a mumkadat a beetelt meg visdzaosztja napi bérnek. De előbb leveszi belőle a maga napi 1000 Ft-jait amit befizet utánad ( ha áfás akkor az áfa összegét is) és befizeti követő hó 12-én.

2019. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Magyar! Szerintem másoknak is hasznos lehet!

2019. dec. 6. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!