Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán hogyan tudok feladni...

Postán hogyan tudok feladni utánvételes csomagot?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne részletesen, kb 5-6 nem túl vastag felsőt szeretnék feladni, ha pl itthon becsomagolom egy cipős dobozba, és elviszem a postára, az is jó megoldás?

Kb mennyibe kerülhet?

Annyit kell mondanom, hogy utánvételesen szeretném feladni?


Valaki letudná nekem írni részletesebben a menetét?


2019. nov. 25. 21:24
 1/2 Bogár Csaba válasza:
100%
Becsomagolod, elviszed a postára, mondod hogy utánvéttel akarod feladni, és ott intézik a többit. Viszont,én személy szerint nem ajánlom ezt a fajta küldést, mert jóval magasabb a díja mint az átlag csomag küldésének, és ha nem veszik át akkor bukod ezt az összeget! Ragaszkodj az előreutaláshoz, rászámolsz még valamennyit postadíjnak,és azt utalja el! Én mindent így szoktam, küldeni is, kapni is!
2019. nov. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. :)
2019. dec. 1. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!