Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay panasz kérdés! Ilyen...

Ebay panasz kérdés! Ilyen esetben mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Még Halloweenra rendeltem több cuccot ebayről, szeptember elején, hogy tutira ideérjen (szoktam rendelgetni időnként, szóval nagyjából tudom, hogy egy hónap szokott lenni, mire ideérnek...) Most több holmi sem ért ide, illetve volt, ami csak már novemberben. Írtam az eladóknak, de szerintem korrekt voltam: direkt vártam pár napot a kézbesítési határidő után, szóval nem rögtön.

Vissza is kaptam az árukat, egyet kivéve.


Ő visszakérdezett, hogy biztos rossz címet adtam meg, mondom nem, mert a többi cucc megjött, ok, akkor vàrjak, csak lassabban érkezik a szokásosnál. Gondoltam jó fej leszek, majdnem két hét telt el, még mindig semmi, írtam neki, hogy akkor most már kérném vissza az árát.

Most kaptam egy hosszú levelet tőle, hogy márpedig ő ellenőrizte és itt van a célországban, szóval akkor ő nem érti, mi történt (épp csak nem mondta ki, hogy kamuzok...), és derítsem ki a postán, biztos ott van. Meg a végére odaírta, hogyha annyira akarom, max újraküldi.

Most egy ilyen szituval mit kezdjek? Jó, nem egy nagy összeg, 1000 Ft körül, akár be is nyelhetném, de nem akarom. Nyilván már szükségem sincs arra, amit rendeltem, mert a bulin rég túl vagyunk, amire kellett.


2019. nov. 26. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy még ott rohad Budaörsön a postaelosztóban, túlterheltek a postások november-decemberben, nincs elég munkaerő.
2019. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, az eladó is azt írta, hogy "ő ellenőrizte és itt van a célországban"


Mivel a többi terméket megkaptad, ezért szerintem simán belefér, hogy várj még, hátha megjön - valóban túlterhelt a Posta. Nyugatiban is hatalmas sorok a kiadásnál. jövőre is lesz Halloween, de ha nagyon nem kell a cucc, akkor tedd fel eladásra - akár szilveszterre is megvehetik :-)

2019. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, várok, de mégis meddig legyek cuki és türelmes? Az ebaynél is nyilván van panasz határidő, amit azèrt nem szeretnék túllépni.

A karácsonyi forgalomra hivatkozni meg nonszensz egy szeptember elején rendelt csomagnál.

2019. nov. 26. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem értettél meg: a többi termék árát úgyis visszakaptad - igazán elengedheted ezt a történetet: vagy megjön vagy nem...

Kérj az eladótól tracking numbert, mert ha Ő látja, hogy itt van az országban, akkor nyilván van ilyen (vagy nem)

2019. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Idézem magamat: "akár be is nyelhetném, de nem akarom".

A sima csomagos külföldi track számokat nem követik nyomon, sima levélként érkezik, a postánál hiába verném a tamtamot. De nyilván, ha szoktál külföldről rendelni, ezt te is tudod.


Arra próbáltam tanácsot kérni, hogy hogyan vergődjek zöld ágra az eladóval.

2019. nov. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!