Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudok lottózni. Mivel én...

Nem tudok lottózni. Mivel én okostelón akarom de nem engedi mert regisztrálni kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval regizni kell a szerencsejáték oldalán, most már csak az játszhat okos lottót aki regisztrál. De nem enged regizni se. Azt irja személyim nincs benne a rendszerben, nem fogadja el. De ez baromság. Érvényes a személyim. Pedig lottózni akarok, de nem személyesen. De így nem tudok.

2019. nov. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Van lottó app is, ahol egyszerűen megy.
2019. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Mert az app csak megírja az sms-t helyettem. Ennyit tud. Amit szintén nem fogad el regi nélkül.
2019. nov. 28. 19:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Küldd egy válasz sms-t hogy regizzek be. De nem engedi azt se.
2019. nov. 28. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Úgyse nyersz és a pénzed is megmarad.
2019. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmúltál 18?
2019. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem sem engedett regisztrálni régebben, ugyan ezt a hibát íírta ki, pedig elmúltam már 18.

Mint kiderült, nem a személyimmel volt a baja, hanem a születési helyemmel, csak nem sikerült nekik normális hibaüzenetet írni...

Mivel a IX.kerületben születtem, ezért így kellett megadni: Budapest 09 (Magyarország)

Így már engedett regisztrálni.

2019. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze elmúltam, köszi akkor újrapróbálom.
2019. nov. 28. 22:23
 8/8 anonim válasza:
Pár hete nekem sem engedte a regisztrációt személyivel csak jogosítvánnyal. A jogisítványt egyből elfogadta.
2019. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!