Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki hasonló helyzetben van,...

Aki hasonló helyzetben van, hogy tudja elfogadni, hogy nem tud rendesen félretenni pénzt?

Figyelt kérdés
Egy ideje járok fogorvoshoz, és elég sok pénzt fizettem már ki, plusz volt olyan mikor közbe jött valami, vagy mégis gyökérkezelés kellett akkor az plusz pénz volt. Reménykedtem már mióta, hogy hamarosan véget ér, de tegnap kiderült, hogy van még egy fogam ami nem egyszerű eset, még legalább 350.000 forintot kell kifizetnem, annyira ingerült lettem, és egész nap ideges voltam. Ami miatt még stresszes vagyok, hogy nem csak a fogorvosra kell a pénz, új szemüveget kéne csináltatnom, a kozmetikustól megkéne venni a speciális dolgokat az arcomra, mert sajnos akármi nem jó a bőrömre. Nincs túl jól fizető munkahelyem, úgyhogy most próbálok tanulásra gyűjteni, hogy tovább tudjak lépni. Időnként néhány dolog jól esne, pl elmenni fodrászhoz, edzőterembe szeretnék járni, és olyan szomorú vagyok, hogy ezeket nem tudom magamnak megengedni. Közben pedig tudom, hogy egyszer jobb lesz, mert a fogászati kezelés is véget ér jövőre, a munkahely is más lesz előbb utóbb. De akkor is olyan fura érzés látni, hogy a volt osztálytársak közül vannak akik megházasodtak, van aki terhes. Pedig tudom, hogy 21 évesen nem vagyok semmiről lekésve.
2019. nov. 30. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Amelyik nő ismerősöm 21 évesen házasodott, az most 30-31 évesen elvált, gyerekét egyedül nevelő anyuka.


10ből jó ha 2en vannak azok, akik 10 éves házassági évfordulójukat fogják ünnepelni a következő 1-2 évben.

2019. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
21 vagy, jesszusom! "tegnap" még gimis voltál! Semmiről nem vagy lekésve, sőt!
2019. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyiss egészségpénztárt. Azon keresztül 20%-ot tudnál spórolni a szemüveged árán
2019. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
1, érdekes, én 19 múltam, amikor férjhez mentem, mert akkor akartam, és 24 éves házasok vagyunk. És a baráti körben senki nem vált el, akik fiatalon házasodtak, mindenki huszonéve él együtt...
2019. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
#4 érdekes..érdekes...
2019. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4-5:


Az igazság valószínűleg valahol kettőtök közt van, mivel a válási arány nagyjából 50% körül van.

2019. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondaná Csernus, hogy "mióta élnek társas magányban, tudod..." Anyámék is verik a mellüket, hogy "mi bezzeg nem váltunk el", de egy percet nem töltenék el a házasságukban, mert annál még a halál is jobb.
2019. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A céged támogathatja a szemüveget.


Nekem 21 évesen az okozta a fejfájást, hogy kifizessek 300 forint vizitdíjat, mert lebetegedtem (nem tudtam végül kifizetni, de ugye mindegy, gyógyszerre már úgyse futotta volna). Nem a 300 ezres fogorvos, az szóba se kerülhetett. Szal no para, van rosszabb.


Adj időt magadnak. Ha 10 év múlva is itt tartasz, akkor érdemes kétségbe esni. De nem fogsz.

2019. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!